ІСТИНА І ТРАДИЦІЇ

Росія перекидає до Білорусі більше військової техніки і солдат (ВІДЕО)

Велика Епоха
Російські солдати охороняють територію під час візиту групи іноземних журналістів у Херсон, 20 травня 2022 року. (AP Photo)

До Білорусі прибуло більше військової техніки з Росії в рамках Регіонального Угруповання Військ (РУВ), підтвердило в п'ятницю Міністерство оборони Білорусі.

У заяві Міноборони сказано, що посилення РУВ відбувається "виключно в інтересах зміцнення безпеки і оборони Союзної держави (Росії і Білорусі), виходячи з обстановки, що складається" на кордонах країни.


Президент Олександр Лукашенко також відвідав військову базу на південному заході Брестської області, де вже дислокуються російські війська.


10 жовтня Лукашенко заявив, що домовився зі своїм російським колегою Путіним про розгортання спільного регіонального угруповання військ "у зв'язку із загостренням на західних кордонах Союзної держави".

За повідомленням Міністерства оборони Білорусі, до білоруських військ на білорусько-українському кордоні приєднаються до 9 тис. російських військовослужбовців і кілька сотень одиниць бронетехніки.