ІСТИНА І ТРАДИЦІЇ

Tesla оштрафована на $2,2 млн за перебільшення дальності ходу електромобілів (ВІДЕО)

Велика Епоха
Tesla Model 3 в автосалоні в Лос-Анджелесі, 12 січня 2018 р. (Lucy Nicholson/Reuters)

Антимонопольний регулятор Південної Кореї заявив, що накладе штраф у розмірі 2,85 млрд вони (2,2 млн доларів) на Tesla Inc (TSLA.O) за те, що вона не повідомила своїм клієнтам про менший запас ходу своїх електромобілів за низьких температур.

Корейська комісія зі справедливої торгівлі (KFTC) заявила, що компанія Tesla перебільшувала "дальність ходу своїх автомобілів на одній зарядці, їхню паливну економічність порівняно з бензиновими автомобілями, а також продуктивність своїх зарядних пристроїв Superchargers" на своєму офіційному місцевому сайті із серпня 2019 року до недавнього часу.

Запас ходу автомобілів американського виробника електромобілів скорочується в холодну погоду на 50,5% порівняно з тим, як вони рекламуються в Інтернеті, йдеться в заяві KFTC, опублікованій у вівторок.

На своєму вебсайті Tesla надає поради щодо зимового водіння, як-от попереднє кондиціонування транспортних засобів із зовнішніми джерелами живлення та використання оновленого застосунку Energy для контролю енергоспоживання, але не згадує про втрату запасу ходу за мінусових температур.

У 2021 році південнокорейська споживча група Citizens United for Consumer Sovereignty заявила, що запас ходу більшості електромобілів скорочується на 40% за низьких температур, коли батареї необхідно нагрівати, водночас Tesla страждає найбільше, посилаючись на дані про навколишнє середовище країни. міністерство.

Минулого року KFTC оштрафувала німецького автовиробника Mercedes-Benz і його корейський підрозділ на 20,2 млрд вони за неправдиву рекламу, пов'язану з викидами газів дизельними легковими автомобілями.

Проблема продуктивності електромобілів за екстремальних температур широко відома, хоча електромобілі популярні на таких ринках, як Норвегія, де чотири з п'яти автомобілів, проданих минулого року, були з батарейним живленням, на чолі з Tesla.

Дослідження 4200 під'єднаних електромобілів усіх марок, проведене канадським постачальником телематичних послуг Geotab у 2020 році, засвідчило, що у більшості моделей спостерігається аналогічне падіння дальності дії в холодну погоду, насамперед через те, що батарею також використовують для обігріву автомобіля для водія і пасажирів.