ІСТИНА І ТРАДИЦІЇ

Щонайменше 1014 людей загинули внаслідок землетрусів у Туреччині, тисячі поранені (ВІДЕО)

Велика Епоха
(Скриншот)

Щонайменше 1014 людей загинули і 5385 дістали поранення в 10 провінціях після сильного землетрусу на півдні Туреччини в понеділок уранці, заявив президент Реджеп Тайїп Ердоган.

Південно-східну Туреччину потряс сильний землетрус. Геологічна служба США (USGS) повідомила, що магнітуда землетрусу становила 7,8, а епіцентр — 23 км на схід від району Нурдагі в Газіантепі. Агентство AFAD оголосило магнітуду землетрусу 7,4. Надходили заяви про те, що внаслідок землетрусу, який зачепив кілька міст у регіоні, є жертви, повідомляє Voaturkce.

Туреччина пережила "найбільшу катастрофу" за останнє століття після землетрусу в Ерзінджані 1939 року, заявив президент Реджеп Тайїп Ердоган після того, як у понеділок вранці в південних провінціях стався сильний землетрус, що забрав життя щонайменше 1014 осіб.

"Сьогодні ввечері о 04:17 нас вразила найбільша катастрофа з часів Ерзінджанського землетрусу 1939 року, який ми пережили за останнє століття", — сказав Ердоган у столиці Анкарі.

Висловлювання Ердогана пролунали після землетрусу магнітудою 7,7, що стався о 4:17 ранку (01:17 за Гринвічем) у районі Пазарчик південної провінції Кахраманмарас.

Провінції Газіантеп, Шанлиурфа, Діярбакир, Адана, Адіяман, Малатья, Османіє, Хатай і Кіліс сильно постраждали від землетрусу.

Він додав, що кількість людей, врятованих з-під завалів, сягнула 2470, а кількість будівель, що обвалилися, — 2818.