ІСТИНА І ТРАДИЦІЇ

Інвестори Google, Apple, Amazon бачать привід для занепокоєння

Велика Епоха
На цій ілюстрації, зробленій 12 квітня 2020 року, логотип Google, надрукований на 3D-принтері, розміщений на Apple Macbook. (Dado Ruvic/Illustration/Reuters)

У п'ятницю Волл-стріт звернула увагу на великі технологічні компанії після того, як деякі з найбільших компаній світу опублікували слабкі квартальні фінансові результати, повідомляє Associated Press.

У тому числі Apple Inc. Компанія повідомила про перше квартальне падіння доходу майже за чотири роки після того, як викликані пандемією обмеження на її китайських заводах скоротили продажі новітнього iPhone у святковий сезон.

Amazon повідомила про нижчий, ніж очікувалося, прибуток у четвертому кварталі, але його дохід перевершив очікування завдяки продажам підрозділу хмарних обчислень AWS, який також демонструє сповільнення темпів зростання.

Alphabet, материнська компанія Google, повідомила про зниження прибутку і невелике збільшення доходу в четвертому кварталі минулого року, оскільки зниження витрат на онлайн-рекламу і конкуренція з боку конкурентів лягають на пошукового гіганта. У той час як загальний дохід зріс, дохід від реклами впав майже на 4%, а дохід на YouTube знизився на 8% порівняно з минулим роком.

Amazon завершила п'ятницю падінням на 8,4%, а Alphabet — на 2,8%. Apple відновилася, завершивши день зростанням на 2,4%.