ІСТИНА І ТРАДИЦІЇ

В Чилі внаслідок підпалу лісів загинули 22 людини (ВІДЕО)

Велика Епоха
Карта. (Скриншот/youtube)

Щонайменше 22 людини загинули внаслідок більш ніж 230 лісових пожеж, що вирують у Чилі, залишивши після себе руйнівний слід, повідомляє Sky News.

Загорілося майже 40 000 гектарів лісу, причому більшість лісових пожеж сталася в районах Біобіо та сусіднього Нубле, де оголошено стан катастрофи.

Міністр внутрішніх справ Чилі Кароліна Тоха повідомила, що понад 550 осіб постраждали, 16 із них перебувають у важкому стані.

За непідтвердженими даними, щонайменше 10 осіб вважаються зниклими безвісти на тлі побоювань, що кількість загиблих продовжуватиме зростати.

Влада каже, що 11 людей загинули в місті Санта-Хуана в Біобіо, зокрема пожежник, якого збила пожежна машина під час гасіння пожежі в п'ятницю.

Наслідки пожежі. (Скриншот/youtube)

Вертоліт служби екстреної допомоги, відправлений на допомогу, розбився в районі Арауканіі, внаслідок чого загинули пілот, громадянин Болівії та механік із Чилі.

Національне агентство лісового господарства CONAF заявило в суботу, що 151 з 231 лісової пожежі наразі перебувають під контролем.

Президент Чилі Габріель Борич відклав відпустку, щоб вирушити в постраждалі райони, і звернувся по міжнародну співпрацю для надання допомоги в зусиллях із гасіння пожеж.

Він сказав, що є "докази" того, що деякі лісові пожежі були викликані несанкціонованими підпалами.