ІСТИНА І ТРАДИЦІЇ

В Бразилії загинув адвокат після вистрілу прихованого пістолета під час МРТ-обстеження

Велика Епоха
Ілюстрація. МРТ. (jarmoluk/Pixabay)

40-річний бразильський адвокат Леандро Матіаш де Новаес помер 6 лютого 2023 року. Коли він супроводжував свою матір на МРТ, у нього в кишені був пістолет. Магнітне поле, що генерується машиною, призвело до спрацьовування пістолета.

Це був медичний візит, який обернувся трагедією. У Бразилії чоловік, юрист за фахом, супроводжував свою матір на МРТ (магнітно-резонансну томографію) в січні. За повідомленням CNN Brasil, він непомітно носив при собі вогнепальну зброю.

Однак під час обстеження магнітне поле, випромінюване пристроєм, активувало його зброю. Він отримав важке поранення в живіт і помер у понеділок, 6 лютого 2023 року.

Як повідомляє CNN Brasil, адвокат нібито не виконав умови пропуску, попри те, що підписав форму, в якій зобов'язався дотримуватися протоколу.

"Ми хотіли б підкреслити, що всі протоколи запобігання нещасним випадкам були дотримані командою Cura (назва лабораторії), як заведено в усіх підрозділах. Пацієнтці та її супутнику були надані відповідні інструкції щодо процедур доступу до кабінету обстеження, і їм було рекомендовано зняти всі металеві предмети", — повідомили в лабораторії, де проводили обстеження.

Драматична історія, яка нагадує нам про важливість зняття всіх металевих предметів перед входом до кабінету МРТ: це стосується ювелірних прикрас, пірсингу, окулярів, зубних протезів... і, звичайно ж, вогнепальної зброї.