ІСТИНА І ТРАДИЦІЇ

Дослідник передбачив гігантські землетруси в Туреччині за три дні до катастрофи (ВІДЕО)

Велика Епоха
Пошук тих, хто вижив серед уламків в Адані 6 лютого 2023 року. (Can Erok/AFP via Getty Images)

Голландський дослідник точно передбачив землетрус магнітудою 7,5 у південно-центральному регіоні Туреччини, Йорданії, Сирії та Лівану за кілька днів до того, як він стався.

Френк Хугербітс працює в Геометричному огляді Сонячної системи (SSGEOS), розташованому в Нідерландах інституті, який відстежує геометрію між небесними тілами у зв'язку з сейсмічною активністю.

3 лютого Hoogerbeets написав у Твіттері: "Рано чи пізно в цьому регіоні (південно-центральна частина Туреччини, Йорданія, Сирія, Ліван) станеться землетрус магнітудою 7,5". Він додав фото із зазначенням районів, де міг статися землетрус.

Водночас SSGEOS вказав в іншому бюлетені від 2 лютого, що більш значна сейсмічна активність може статися в період з 4 по 6 лютого із середньою або високою магнітудою 6 балів.

"Є невелика ймовірність більшої сейсмічної події близько 4 лютого", — йдеться на сайті.

Туреччина розташована в одній із найактивніших сейсмічних зон у світі, і пророцтво Френка Хугербітса було зроблено лише за три дні до того, як два гігантські землетруси магнітудою 7,8 і 7,6 бала відповідно обрушилися на південь Туреччини і північ Сирії, Лівану.

Дослідник також зазначив, що "положення Місяця може викликати сильну сейсмічну активність найближчими днями", особливо близько 8 лютого, коли, за його словами, можуть статися землетруси силою 5-6 балів.

За даними SSGEOS, їхня діяльність з моніторингу ґрунтується на доказах того, що "специфічна геометрія Сонячної системи може викликати сильніші землетруси".

"Специфічна геометрія між небесними тілами, пов'язана з сильнішими землетрусами, зазвичай називається "критичною планетарною геометрією" і "критичною місячною геометрією", якщо залучено Місяць", — каже SSGEOS.

Оскільки пророцтво Хугербітса швидко поширилося в соціальних мережах, учені заявили, що неможливо передбачити землетруси до того, як вони відбудуться.

Геологічна служба США (USGS) заявляє, що "ні USGS, ні будь-який інший вчений ніколи не передбачав сильний землетрус" і що агентство "не знає, як" це зробити, і "не очікує, як саме в найближчому майбутньому".

За матеріалами Epoch Times Europe Fr

===

Новини по темі: