ІСТИНА І ТРАДИЦІЇ

Пакистан заблокував Вікіпедію через богохульний зміст

Велика Епоха
(REUTERS File Photo)

Телекомунікаційний регуляторний орган Пакистану заблокував онлайн-сервіс міжнародної енциклопедії за публікацію і нездатність видалити богохульний контент, повідомив у суботу чиновник.

Пакистанське управління телекомунікацій (PTA) заблокувало Вікіпедію після того, як вона не вклалася в 48-годинний термін, встановлений у середу для видалення блюзнірського контенту.

"Так, ми заблокували сервіс, тому що Вікіпедія не заблокувала і не видалила богохульний контент", — сказав високопоставлений чиновник агентству Anadolu по телефону.

"Пакистанське управління телекомунікацій (PTA) звернулося до Вікіпедії з проханням заблокувати/видалити згаданий контент, надіславши повідомлення відповідно до чинного законодавства та судового наказу (наказів). Також було проведено слухання, але платформа не виконала вимоги, не видаливши богохульний контент і не з'явившись до органу влади", — йдеться в заяві.

Раніше PTA попередив Вікіпедію, що якщо інструкції не будуть виконані, її сервіси будуть заблоковані на території Пакистану, а питання про її відновлення буде переглянуте за умови блокування або видалення блюзнірського контенту, про який повідомлялося в заяві.

Регуляторний орган погіршив роботу сервісів Вікіпедії в країні в той самий день, коли він встановив крайній термін для блокування або видалення блюзнірського контенту.

У своїй попередній заяві регуляторний орган зазначив, що "враховуючи навмисне невиконання платформою вказівок PTA, послуги Вікіпедії були призупинені на 48 годин з вимогою заблокувати/видалити відповідний контент".