ІСТИНА І ТРАДИЦІЇ

Pfizer планує мутувати Covid-19 для «розроблення нових вакцин превентивним способом» (ВІДЕО)

Велика Епоха
Штаб-квартира компанії Pfizer у Нью-Йорку (David Dee Delgado/Getty Images)

Один із керівників Pfizer у розмові, записаній репортерами Project Veritas, сказав, що фармацевтична компанія розглядає можливість мутації Covid-19 для полегшення розробки нових вакцин.

У бесіді з репортером Project Veritas доктор Джордон Вокер, директор із досліджень і розробок компанії Pfizer, сказав: «Одна з речей, які ми вивчаємо, — це чому ми не проводимо мутації самостійно, щоб створити попереджувальні нові вакцини».

«Але, якщо ми це зробимо, існує ризик, як ви розумієте. Ніхто не хоче, щоб фармацевтична компанія мутувала вірус!»

Доктор Вокер сказав, що вчені компанії Pfizer «оптимізували» процес мутації Covid-19, але просувалися повільно, «тому що всі дуже обережні».

«Очевидно, що вони не хочуть занадто прискорювати процес. Я думаю, що вони також намагаються провести це як дослідження...», — сказав він. «Ви маєте бути дуже обережними, щоб переконатися, що вірус, який ви мутуєте, не створює щось, що поширюється повсюдно. Я підозрюю, що саме так і почався вірус у Вухані», — визнав він, додавши, що Covid-19 стане для нас «дійною коровою на якийсь час у майбутньому».

Доктор Вокер говорив у ресторані, не підозрюючи, що його записують. Відео з цими коментарями було опубліковано 25 січня.

Професійний профіль доктора Вокера в Інтернеті описує його як директора з глобальних досліджень і розробок, стратегічних операцій і наукового планування вакцин мРНК у Pfizer. Кешовані пошуковими системами версії його профілю Linkedin мають той самий заголовок. Його поточну сторінку в Linkedin було видалено.

У профілі було вказано адресу електронної пошти Pfizer для Вокера, номер мобільного телефону та номер телефону головного офісу Pfizer. Газета надіслала лист на адресу електронної пошти, його було отримано, але відповіді не було.

У четвер ми спробували зв'язатися з доктором Вокером через головний офіс. Адміністраторка підтвердила, що він був у списку співробітників, але у неї не було контактної інформації. У п'ятницю інша людина сказала, що Джордон Вокер не був у їхніх списках.

Згідно з внутрішніми документами, отриманими Project Veritas, доктор Вокер працює під керівництвом доктора Шуан Ву, який, своєю чергою, підпорядковується Мікаелю Долстену. Доктор Долстен є головним науковим співробітником компанії Pfizer і підпорядковується генеральному директору Pfizer Альберту Бурле.

У профілі доктора Вокера зазначено, що він має медичну освіту, а в документах штату й міста Нью-Йорк зазначено, що у нього є ліцензія на практику.

За матеріалами The Epoch Times

===

Новини по темі: