ІСТИНА І ТРАДИЦІЇ

Австралієць встановив світовий рекорд, зробивши понад 3200 віджимань за годину (ВІДЕО)

Велика Епоха

Австралієць Лукас Хелмке встановив новий світовий рекорд з віджимань, виконавши понад 3 206 віджимань всього за одну годину — це 53 віджимання щохвилини, або майже одне за секунду.

Лукас Хелмке віджимався у своєму місцевому спортзалі в Брісбені, щоб побити рекорд, встановлений іншим австралійцем минулого року — це вже четвертий раз за три роки, коли встановлюється новий рекорд.

33-річний батько, бухгалтер за фахом, сказав представникам Книги рекордів Гіннеса, що хотів "надихнути" свого однорічного сина, показавши йому, що "немає нічого неможливого".

Кожне віджимання мало бути бездоганним, щоб відповідати стандартам, необхідним для офіційного світового рекорду.

Хельмке повинен був тримати тіло прямо, не згинаючи коліна і талію, при цьому досягаючи принаймні 90-градусного кута в ліктях, коли він опускався.

Йому зняли 34 віджимання через неналежну форму, але він продовжував обганяти рекордсменів, які були до нього. Попередній рекорд був встановлений Даніелем Скалі, який віджався 3182 рази, у квітні 2022 року.

Хельмке побив рекорд у спортзалі Iron Underground у листопаді минулого року і нещодавно отримав повідомлення від Книги рекордів Гіннеса про те, що його рекорд підтверджено. Два попередні рекордсмени також були австралійцями.

Опублікувавши сертифікат на своїй сторінці у Facebook минулого місяця, він написав: "Нарешті це сталося".

Хельмке розповів представникам Книги рекордів Гіннеса, що йому знадобилося два-три роки, щоб накопичити фізичну силу для здійснення цього надзвичайного подвигу.

З огляду на конкуренцію, неясно, як довго протримається його рекорд. У березні місцеві ЗМІ Флориди повідомили, що 60-річний американець Роб Стірлінг наприкінці минулого місяця віджався 3264 рази, але це досягнення ще не визнане Книгою рекордів Гіннеса.

Тим часом Хельмке вже націлився на інші рекорди.

"Це буде перший рекорд, який я хочу встановити з низки інших рекордів з віджимання, — сказав Лукас. "Потім — інші фізичні рекорди".