ІСТИНА І ТРАДИЦІЇ

"МастерШеф" звинуватили в масовому отруєнні 44 осіб в Іспанії (ВІДЕО)

Велика Епоха
Ілюстрація (Pixabay)

Після закінчення зйомок одного з епізодів іспанського шоу "МастерШеф" компанія просила вибачення. Причиною цього стало харчове отруєння 44 осіб, які брали участь у зйомках.

Кілька днів тому під час зйомок останнього епізоду "Іспанського МастерШефа", які відбувалися в L'Oceanogràfic, океанаріумі у Валенсії, одна зі страв, які роздавали гостям, зіпсувалася. Дійсно, вранці в понеділок, 10 квітня, дівчина, яка працює в океанаріумі, поскаржилася у Twitter, що кілька десятків людей "сп'яніли" після зйомок.

Того ж дня виробнича компанія Shine Iberia виступила із заявою: "Від імені "МастерШефа" ми приносимо свої вибачення за нездужання деяких гостей, присутніх на зйомках у Валенсії".

За даними Міністерства охорони здоров'я Іспанії 44 людини постраждали від отруєння.

"Це абсолютно винятковий випадок за 11 років існування "МастерШефа" в Іспанії, програми, головним пріоритетом якої є гарантія харчової безпеки учасників", — ідеться в заяві.

Після цього виробництво запевнило, що було дотримано звичайних правил відстеження продуктів харчування, повідомляє BFMTV. Іспанська преса також повідомила, що зрештою розслідування не виявило джерело проблеми, оскільки перші випадки отруєння були зареєстровані через кілька годин після приготування страв.