ІСТИНА І ТРАДИЦІЇ

США мають "зробити серйозніші кроки", щоб зупинити насильницьке видаляння органів у Китаї: економіст (ВІДЕО)

Велика Епоха
Інсценування вилучення органів у ув'язнених послідовників Фалуньгун у Китаї, Відень, Австрія, 1 жовтня 2018 року. (Joe Klamar/AFP via Getty Images)

Люсія Данн, професор економіки з Університету штату Огайо, розповіла The Epoch Times, що вона рішуче підтримує законопроєкт про припинення примусового видаляння органів, оскільки вважає це "одним із найбільших злочинів людства, які коли-небудь бачила наша цивілізація".

Палата представників Конгресу США 27 березня 2023 року ухвалила законопроєкт "Про припинення примусового вилучення органів" (H.R. 1154) майже одноголосним голосуванням: 413-2.

Під час дебатів член Палати представників Кріс Сміт заявив, що завдяки розслідуванням за відкритими джерелами та свідченням свідків стало зрозуміло, що в комуністичному Китаї здійснюється "систематичне, спонсороване державою вирізання людських органів у здорових людей у промислових масштабах, з абсолютним порушенням етичних норм, що регулюють трансплантацію".

"Від 60 000 до 100 000 молодих жертв щороку — середній вік 28 років — з метою крадіжки їхніх органів. Така жорстокість просто неймовірна", — додав він.

В інтерв'ю The Epoch Times 1 квітня Люсія Данн сказала, що уряд США має вжити більш конкретних заходів, щоб зупинити нелюдську практику китайського режиму з примусового вирізання органів.

"Я вважаю примусовий збір органів одним із найбільших злочинів людства, які коли-небудь бачила наша цивілізація. .... Звичайно, я дуже підтримую [законопроєкт]", — сказала вона.

"Нам потрібні більш активні дії. Сенат має ухвалити цей законопроєкт. І президент має підписати його. Ми все ще далекі від того, щоб отримати те, що нам потрібно".

Законопроєкт, автором якого є Кріс Сміт, вимагає, щоб уряд США представив Конгресу список злочинців, залучених до незаконного збирання органів і торгівлі ними, а президент США має запровадити майнові та візові санкції проти кожної людини з цього списку.

Член Палати представників Кріс Сміт на політичному форумі з питань закупівлі органів і позасудових страт у Китаї, Вашингтон, 10 березня 2020 року. (Samira Bouaou/The Epoch Times)

Данн вважає, що Сполученим Штатам необхідно "зробити активніші кроки", зокрема, підвищити обізнаність населення, щоб люди не їздили до Китаю для пересадження органів, тим самим перекривши джерело попиту.

"Ви бачите, що існує проблема пропозиції та попиту. Я економіст. Питання попиту означає, що ми повинні зупинити людей від поїздки туди за органами. Ми повинні дати громадськості набагато більше інформації про це, щоб люди, у яких є спокуса поїхати до Китаю за органом, розуміли, що заради цього органу вбили невинну людину. Нам потрібно більше інформувати про це", — сказала вона.

Данн сказала, що вона розуміє, що люди, які потребують пересадки органів, перебувають у відчаї, і пацієнтам, які стоять у черзі на отримання нирки, печінки або серця, доведеться чекати роками.

"Ми знаємо, що вони вбивають невинних людей. Вони вбивають адептів духовних дисциплін: Фалуньгун, підпільних християн, уйгурів... І ми повинні допомогти людям зрозуміти це, щоб вони перестали їздити туди", — сказала Данн.

У 2003 році Комуністична партія Китаю (КПК) створила Китайський міжнародний центр допомоги трансплантаційній мережі (CITNAC), який на своєму офіційному сайті стверджує, що "орієнтований переважно на іноземних пацієнтів".

Оголошення, яке Данн бачила особисто, свідчило: "Донорські органи доступні негайно! Зв'яжіться з нами, поки ваш стан не погіршився". В оголошенні також підкреслюється, що "згідно з китайським законодавством, органи надаються державними лікарнями".

Для порівняння, на сайті донорської програми "Подаруй життя" (Gift of Life) зазначено, що середній час очікування трансплантації в США становить п'ять років для нирки, 11 місяців для печінки, чотири місяці для серця, чотири місяці для легені та два роки для підшлункової залози.

Данн вважає, що Сполученим Штатам треба наслідувати приклад Ізраїлю.

У 2008 році в Ізраїлі ухвалили Закон про трансплантацію органів, що забороняє продаж, купівлю та посередництво у продажу органів як в Ізраїлі, так і за кордоном.

Данн також дала дві пропозиції щодо санкцій проти КПК: припинити навчання хірургів-трансплантологів із Китаю і припинити спільні дослідження.

"Коли вони [КПК] посилають цих лікарів і молодих студентів-медиків до наших лікарень для навчання трансплантації, вони вчать їх убивати людей".

За матеріалами The Epoch Times USA