ІСТИНА І ТРАДИЦІЇ

Honda відкликає моделі CR-V для усунення проблеми з іржею рами (ВІДЕО)

Велика Епоха
Логотип компанії Honda зображений біля дилерського центру Honda у місті Хайлендс Ранч, штат Колорадо, 12 вересня 2021 року. (David Zalubowski/AP Photo)

Детройт-Хонда відкликає майже 564 000 застарілих малих позашляховиків, оскільки дорожня сіль може спричинити іржавіння рами та ослаблення деталей задньої підвіски.

Відкликання стосується певних моделей CR-V з 2007 по 2011 рік, які були продані або зареєстровані в штатах, де для розчищення доріг взимку використовується сіль.

У документах, опублікованих у четвер, американські регулятори безпеки зазначають, що сіль може накопичуватися і викликати корозію, а задній кронштейн може від'єднатися. Це може призвести до втрати керованості, що збільшує ризик аварії. Задні важелі з'єднують задню вісь з шасі.

Відкликані CR-V були продані або зареєстровані в штатах Коннектикут, Делавер, Іллінойс, Індіана, Айова, Кентуккі, Мен, Мериленд, Массачусетс, Мічиган, Міннесота, Міссурі, Нью-Гемпшир, Нью-Джерсі, Нью-Йорк, Огайо, Пенсильванія, Род-Айленд, Вермонт, Вірджинія, Західна Вірджинія, Вісконсин і Вашингтон, округ Колумбія.

Дилери оглянуть позашляховики і за потреби встановлять опорну стійку або відремонтують задню раму. Якщо рама буде сильно пошкоджена, Honda може запропонувати викупити автомобіль. Власники будуть повідомлені про це листом, починаючи з 8 травня.

CR-V вже відкликали в Канаді. У документах, поданих до Національної адміністрації безпеки дорожнього руху США, компанія Honda повідомляє, що має 61 скаргу від клієнтів у США, але жодної смерті чи травми не сталося.