ІСТИНА І ТРАДИЦІЇ

Бангладеш: Величезна пожежа спустошила ринок одягу в Дацці (ВІДЕО)

Велика Епоха
Сотні пожежників борються з величезною пожежею в столиці Бангладеш 4 квітня. (ABDUL GONI/AFP via Getty Images)

Сотням пожежників вдалося взяти під контроль величезну пожежу, що спустошила популярний ринок одягу в столиці Бангладеш Дацці у вівторок після кількох годин боротьби з вогнем.

За словами начальника пожежної служби країни, бригадного генерала Майна Уддіна, пожежу вдалося взяти під контроль завдяки 600 пожежникам, мобілізованим у всьому місті та області для боротьби з полум'ям, яке спалахнуло близько 6-ї години ранку (00:00 GMT). Понад шість годин вони боролися з полум'ям, тоді як сильний вітер поширював вогонь на інші будівлі і задушив чорним димом старі райони столиці. Сотні глядачів зібралися неподалік, щоб поспостерігати за пожежею. "Перезбуджений натовп і брак води" ускладнювали роботу, додав Майн Уддін.

Власники магазинів і представники пожежних служб повідомили, що знаменитий ринок Бонго Базар, який був побудований ще 1980 року, і три невеликих сусідніх ринки були спустошені. Щонайменше 11 осіб дістали поранення, зокрема п'ять пожежників, сказав інспектор поліції Бакчу Міа, додавши, що "їхній стан не критичний".

За словами представника поліції Дакки Фарука Ахмеда, група розлючених торговців із камінням напала на розташований неподалік штаб пожежної бригади. Для боротьби з натовпом і припинення грабежу одягу довелося задіяти близько 450 поліцейських. "Ми розігнали їх", — додало те саме джерело, пояснивши, що ці люди, ймовірно, були розчаровані повільними темпами боротьби з пожежею.

Bongo Bazar — один з основних ринків Дакки, де одяг, вироблений для великих західних брендів на фабриках у Бангладеш і забракований на контролі якості, продається за смішними цінами. Пожежі та вибухи через газові балони, що протікають, несправні кондиціонери і погану електропроводку — звичайна справа в Бангладеш.