ІСТИНА І ТРАДИЦІЇ

Британська розвідка стверджує, що за багатьма російськими втратами в Україні стоїть алкоголь (ВІДЕО)

Велика Епоха
(Скриншот)

Надмірне вживання алкоголю стало причиною багатьох смертей серед російських військовослужбовців в Україні, заявило в неділю Міністерство оборони Великої Британії у своєму черговому звіті про війну.

"Хоча Росія зазнала до 200 000 людських втрат з моменту свого повномасштабного вторгнення в Україну, значна меншість з них була спричинена не бойовими причинами", — йдеться в повідомленні.

У доповіді згадується нещодавнє повідомлення російського Telegram-каналу про "надзвичайно високу" кількість інцидентів, злочинів і смертей, пов'язаних із вживанням алкоголю серед російських військовослужбовців.

"Однак, зважаючи на те, що пияцтво пронизує більшу частину російського суспільства, воно вже давно розглядається як мовчазно прийнятна частина військового життя, навіть під час бойових дій", — йдеться у доповіді.

Серед інших основних причин не бойових втрат міністерство називає погане поводження зі зброєю, дорожньо-транспортні пригоди і переохолодження. Російське командування, ймовірно, вважає, що поширене зловживання алкоголем особливо негативно впливає на боєздатність, йдеться у звіті.

Від початку вторгнення міністерство щодня публікує зведення на основі інформації, отриманої від своїх розвідувальних служб. Москва вважає ці звіти дезінформацією.

Новини по темі: