ІСТИНА І ТРАДИЦІЇ

Сестра лідера КНДР звинуватила Зеленського, що він ризикує Україною в конфлікті з Росією (ВІДЕО)

Велика Епоха
Кім Йо Чжон, сестра лідера Північної Кореї Кім Чен Ина. (REUTERS)

Північнокорейська Кім Йо Чжон, впливова сестра лідера Кім Чен Ина, звинуватила Україну в закликах до ядерної зброї, повідомило в суботу державне ЗМІ ЦТАК, ґрунтуючись на онлайн-петиції, яка наразі зібрала менше ніж 1000 підписів.

Кім послалася на петиції, в яких, за її словами, міститься заклик до розміщення американської ядерної зброї в Україні або розробки власної ядерної зброї в країні.

Кім сказала, що така петиція може бути політичною змовою офісу президента Володимира Зеленського, але не надала жодних доказів свого твердження.

Після заяви президента Росії Володимира Путіна минулого тижня про те, що Москва планує розмістити тактичну ядерну зброю в Білорусі, у четвер на сайті офісу президента України було подано публічну петицію із закликом до України розмістити ядерну зброю на території України або мати на озброєнні власну ядерну зброю.

До полудня суботи петиція набрала всього 611 підписів, що набагато менше за 25 000, необхідних для відповіді Зеленського.

Північна Корея налагоджує тісніші зв'язки з Кремлем на тлі загальної ізоляції з боку Заходу і підтримала позицію Москви після того, як Росія вторглася в Україну торік, включно з проголошеною пізніше анексією частин України, яку більшість членів ООН засудили як незаконну.