ІСТИНА І ТРАДИЦІЇ

Зеленський зустрівся з делегацією Світового банку, обговорив потреби України у відновленні (ВІДЕО)

Велика Епоха
Президент України Володимир Зеленський на фото, наданому Офісом Президента 25 березня 2022 року. (Офіс Президента України)

Президент Володимир Зеленський 24 березня зустрівся з делегацією Світового банку на чолі з віцепрезиденткою з Європи та Центральної Азії Анною Б'єрде.

Як повідомили в Офісі Президента України, учасники зустрічі обговорили координовані Світовим банком проєкти з фінансування відновлення України, переважно у сферах транспортної та енергетичної інфраструктури, а також охорони здоров'я.

Зеленський наголосив на актуальності надання допомоги Україні в якнайшвидшому відновленні зруйнованих об'єктів інфраструктури, особливо житлових будинків і навчальних закладів.

Він також розповів делегації Світового банку про важливість впровадження програм страхування бізнесу в Україні для сприяння створенню робочих місць, пише Офіс президента.

Зеленський подякував Світовому банку за "безпрецедентну підтримку", надану Україні з початку повномасштабного вторгнення Росії. За даними Bloomberg, Світовий банк уже мобілізував для Києва $20,6 млрд.

23 березня Світовий банк підвищив свою оцінку потреб України у відновленні та реконструкції щонайменше до 411 мільярдів доларів, виходячи зі збитків, завданих у перший рік повномасштабної війни Росії.

За даними Київської школи економіки, загальні збитки, завдані Україні війною з Росією, станом на лютий 2023 року сягнули майже 143,8 мільярда доларів.