ІСТИНА І ТРАДИЦІЇ

Промоакція пивної компанії Bud Light провалилася через "гендерну пропаганду" (ВІДЕО)

Велика Епоха
Ділан Малвані, трансгендер, який впливає на соціальні мережі, був обраний послом бренду Bud Light. (Скриншот)

Bud Light піддається критиці за партнерство зі скандальним трансгендером Діланом Малвані, який розмістив спонсорський пост для пивної компанії.

Малвані оголосив про партнерство в серії відеороликів, розміщених у соціальних мережах, присвячених до турніру NCAA March Madness.

Він похвалився тим, що пивна компанія надіслала йому банку пива з його обличчям.

"Щасливого березневого божевілля!!! Щойно дізналася, що це має відношення до спорту, а не просто говорить про те, що це божевільний місяць!" — написав Малвані в Instagram.

Заява Малвані викликала негативну реакцію в деяких колах: користувачі Twitter назвали рекламну кампанію "гендерною пропагандою".

Один із консервативних коментаторів, Джон Карділло, запропонував пивній компанії уважніше вивчити своїх споживачів, замість того, щоб прислухатися до думки своїх "креативних команд".

Хто, чорт візьми, в @budlight вирішив, що це гарна ідея — зробити дорослого чоловіка, який одягається, як маленька дівчинка, своїм новим представником, — написав Карділло у Твіттері.

Режисер Роббі Старбак і журналіст Ян Майлз Чеонг припустили, що кампанія Bud Light служить тому, щоб стерти відмінності між чоловіками й жінками, підриваючи при цьому традиційні цінності.