ІСТИНА І ТРАДИЦІЇ

Sky News Australia видалила свій акаунт із TikTok, назвавши додаток "шпигунською мережею" (ВІДЕО)

Велика Епоха
Головний офіс TikTok у США, Калвер-сіті, Каліфорнія, 15 вересня 2020 р. (Mike Blake/Reuters)

Правий новинний канал Sky News Australia оголосив про припинення публікації новин у популярному китайському застосунку TikTok, щоб захистити своїх репортерів та аудиторію від загроз безпеки.

Sky News назвав TikTok "шпигунською мережею, що маскується під платформу соціальних мереж", заявивши, що ризики присутності на TikTok "надто великі для будь-якого серйозного видавця новин, щоб їх ігнорувати", а вигоди "в кращому разі незначні".

Медіаагентство, що належить News Corp, стало одним із перших великих австралійських ЗМІ, які публічно бойкотують TikTok, який останніми місяцями перебуває під пильною увагою через тісні зв'язки з китайським режимом.

"Австралійці не втратять абсолютно нічого суттєвого, якщо медіаорганізації ухвалять правильне рішення й підуть із цієї платформи. І новинні організації також не зазнають особливих втрат", — написав у понеділок цифровий редактор Sky News Australia Джек Хоутон.

"Хоча гроші не є підставою для нашого рішення, варто також зазначити, що крім проблем із безпекою, TikTok — єдина розвинена платформа соціальних мереж, яка не має належної стратегії комерціалізації для творців контенту".