ІСТИНА І ТРАДИЦІЇ

Парамедик вкрав гроші у 94-річної жінки через кілька хвилин після її смерті (ВІДЕО)

Велика Епоха

Парамедика зняли на камеру, як він краде 60 фунтів стерлінгів з будинку 94-річної жінки через кілька хвилин після її смерті.

Камери відеоспостереження зафіксували момент, коли Марк Тітлі взяв і поклав гроші в кишеню в будинку померлої в Шрусбері - до того, як він зрозумів, що його знімають, і поклав їх на місце.

Однак пізніше син жертви побачив те, що сталося, і сказав, що йому стало "погано".

58-річного Тітлі та трьох інших медиків викликали до будинку жінки 29 червня минулого року після повідомлення про те, що вона втратила свідомість у саду. Її було оголошено мертвою на місці події після того, як вони намагалися реанімувати її протягом близько 20 хвилин.

У Королівському суді Шрусбері повідомили, що Тітлі увійшов до будинку в пошуках бланку "не реанімувати", але був знятий на відео, як він перебирає готівку і рахує банкноти.

Суду повідомили, що він озирнувся і помітив камеру, після чого негайно поклав гроші назад.

Син жінки побачив запис з камери і повідомив про це в поліцію Західної Мерсії.

Тітлі спочатку заперечував звинувачення і сказав офіцерам, що його наміром було "убезпечити" гроші для членів сім'ї, але пізніше він зізнався у крадіжці.

Суд встановив, що Тітлі більше не працює парамедиком, він звільнився з Вест-Мідлендської служби швидкої допомоги через кілька днів після інциденту.

Він був засуджений до 18-тижневого тюремного ув'язнення з відстрочкою виконання вироку на 12 місяців, повинен відпрацювати 120 годин неоплачуваної роботи і сплатити 530 фунтів стерлінгів витрат і 187 фунтів стерлінгів на користь потерпілого.