ІСТИНА І ТРАДИЦІЇ

Прокурор Швеції заявив, що встановити винних у підриві газопроводів "Північний потік" буде складно (ВІДЕО)

Велика Епоха
Газ із пошкодженого трубопроводу "Північний потік-2" досягає поверхні Балтійського моря поблизу Борнхольма, Данія, 27 вересня 2022 року. (Danish Defence Command/Handout via Reuters)

СТОКГОЛЬМ — Імовірно, буде складно встановити, хто підірвав трубопроводи "Північний потік" у Балтійському морі минулого року, заявила в четвер прокуратура Швеції, яка розслідує цей інцидент.

Вибухи на трубопроводах, що з'єднують Росію та Німеччину, сталися 26 вересня в економічних зонах Швеції та Данії. Вибух у шведській зоні стався на глибині 80 метрів, і прокурор заявив, що розслідування цього інциденту просувається нелегко.

"Ми сподіваємося, що зможемо підтвердити, хто скоїв цей злочин, але слід зазначити, що це, скоріш за все, буде складно, з огляду на обставини", — йдеться в заяві прокурора Матса Люнгквіста.

Хоча жодних висновків зроблено не було, існує низка теорій про те, хто і як підірвав трубопроводи.

"Існує безліч інформації та повідомлень про диверсію. Очевидно, що цей інцидент став відкритою ареною для різних спроб впливу", — ідеться в заяві Люнгквіста.

"Ці домисли не впливають на поточне розслідування, яке ґрунтується на фактах та інформації, отриманій у результаті аналізу, огляду місця злочину і співпраці з владою Швеції та інших країн".

За матеріалами The Epoch Times USA

Відео по темі: