ІСТИНА І ТРАДИЦІЇ

Шведським підліткам дозволено водити седани та вантажівки без прав (ВІДЕО)

Велика Епоха
Дедалі більше шведських підлітків водять власні автомобілі. (iStock)

Приїхати до школи на власному BMW або Porsche Cayenne: згідно зі старою постановою, молодим людям у Швеції дозволено керувати машиною вже в 15 років. Однак необхідно дотримуватися кількох умов.

Евеліна Крістіансен ще не має водійських прав. Проте 15-річна шведська дівчина сама їздить до школи на своєму шикарному BMW. Це стало можливим завдяки старій шведській постанові, згідно з якою молоді люди, старші за 15 років, можуть водити звичайні автомобілі, якщо їхня швидкість обмежена 30 км/год. Попри побоювання поліції та Комісії ЄС з безпеки, дедалі більше підлітків мають власні автомобілі.

"Я отримала її на день народження у квітні минулого року", — з гордістю говорить Евеліна про свій темно-синій BMW 5-ї серії. Цей шикарний подарунок став нагородою за хорошу успішність у школі. "Здебільшого я користуюся ним, коли мені потрібно їхати до школи або зустрічатися з друзями". Дівчина живе в передмісті Стокгольма.

В інших шикарних передмістях шведської столиці теж можна регулярно бачити школярів, які роз'їжджають на Porsche Cayenne або інших розкішних авто.

Спочатку це правило було введено під час економічної кризи 1930-х років, коли виник дефіцит тракторів. Воно дозволяло керувати автомобілями та іншими транспортними засобами особам, які не досягли 18-річного віку, якщо їхня швидкість знижена до 30 кілометрів на годину.

Автомобілі з обмеженням швидкості мали бути позначені великим червоним трикутником. Крім того, заднє сидіння має бути знято, щоб крім водія міг їхати тільки один пасажир. Як водійське посвідчення достатньо посвідчення на керування мопедом, яке молоді люди можуть отримати з 15 років, або посвідчення на керування трактором, яке можна отримати з 16 років.

Для Швеції, яка відома своїми високими стандартами безпеки дорожнього руху, це доволі слабкі правила. Вони були ще більш спрощені в середині 2020 року, коли стало можливим просто встановити обмеження швидкості за допомогою електроніки.

Поліція і страхові компанії б'ють на сполох з приводу того, що за п'ять років кількість аварій за участю таких автомобілів збільшилася більш ніж у п'ять разів.