ІСТИНА І ТРАДИЦІЇ

Горіння невідомої пластмаси на заводі в Індіані змусило тисячі людей евакуюватися (ВІДЕО)

Велика Епоха
Пожежа на заводі з переробки відходів в Індіані. (Zach Piatt/The Palladium-Item via AP)

Тисячі людей були змушені покинути своє маленьке місто у вівторок після того, як велика пожежа охопила завод з переробки відходів у Річмонді, штат Індіана. За офіційними даними, вогонь може горіти кілька днів.

За словами начальника пожежної охорони Річмонда Тіма Брауна, пожежники виявили напівпричіп, що палає, повний пластику "невідомого типу". Незабаром вогонь перекинувся на інші трейлери, а потім і на будівлю.

Згідно із заявою Агентства з управління надзвичайними ситуаціями округу Вейн, унаслідок пожежі утворився великий стовп чорного диму, що спричинив евакуацію всіх мешканців, які мешкають у межах півмилі від станції.

Дим "безумовно токсичний", заявив начальник пожежної охорони штату Індіана Стів Джонс на брифінгу у вівторок.

"Існує безліч різних хімічних речовин, які виділяють пластмаси, коли вони горять, і це викликає занепокоєння, і ми хочемо переконатися, що ми попереджаємо людей про евакуацію", — додав Джонс. Хоча вони взяли під контроль вогонь, Джонс сказав, що вони очікують, що він горітиме протягом кількох днів.

Причина пожежі залишається невідомою.

Жителям, які живуть за межами зони евакуації, але все ще перебувають із підвітряного боку від пожежі, наказали сховатися на місці, "тримати вікна та двері зачиненими, вимикати кондиціонери, якщо вони втягують зовнішнє повітря, і тримати домашніх тварин усередині", згідно з Управлінням із надзвичайних ситуацій округу Вейн.