ІСТИНА І ТРАДИЦІЇ

Фальшиві великодні кролики, вирізані з блоків екстазі, виявили бельгійські митники (ВІДЕО)

Велика Епоха
Бельгійський митник використовує "Раман" сканер, щоб перевірити шоколадного кролика в аеропорту Брюсселя в Завентемі 6 квітня 2023 року. (KENZO TRIBOUILLARD/AFP через Getty Images)

Хто б міг подумати, що так звані шоколадні зайчики, виявлені бельгійськими митниками за кілька днів до Великодня, були блоками наркотика МДМА? Ці маленькі зайчики призначалися для перетворення на таблетки екстазі.

Оскільки Бельгія є справжнім центром розповсюдження синтетичних наркотиків у Європі, бельгійські митники вже не вперше роблять подібні знахідки. Великодні кролики, які були вирізані з блоків МДМА, для перетворення на таблетки екстазі, були зроблені не з шоколаду.

Заховані в опудалах тварин, релігійних предметах або вітамінних добавках

Таблетки екстазі зазвичай вживають на "техно-вечірках" або "рейв-вечірках". Саме у вантажному терміналі брюссельського аеропорту під час рутинної перевірки одного з таких фальшивих великодніх кроликів митники виявили обман, повідомляє RTL. Посилка, яка була запакована і відправлена в Бельгії, мала бути відправлена в Гонконг.

Наркоторговці вдаються до всіляких хитрощів, щоб якомога непомітніше провезти свої заборонені речовини. Бельгійські митники виявили наркотики, заховані в м'яких іграшках, дитячих іграх, релігійних предметах і вітамінних добавках. Ці посилки надходили зі звичайних поштових відділень Бельгії, а також з Франції та Німеччини.

Підозра на посилки з надмірною вагою

Наші колеги повідомляють, що нещодавно вони виявили кетамін, анестетик, який використовується як рекреаційний наркотик, у коробці з їжею марки "Peppa Pig". Посилка, яку відправляли до Нової Зеландії, виявилася занадто важкою для того, що в ній мало міститися.

З цього нелегального експорту через Бельгію велика кількість кокаїну надходить з Латинської Америки і проходить через порт Антверпен (Бельгія), щоб бути відправленою назад в Європу або в такі країни, як Австралія, де його продають за вищою ціною. Синтетичні наркотики, вироблені в Європі, також проходять через Бельгію і розсилаються по всьому світу поштою.