ІСТИНА І ТРАДИЦІЇ

Двоє палестинців і двоє ізраїльських солдатів отримали поранення під час штурму Наблусу (ВІДЕО)

Велика Епоха
Рейд відбувся після тижня ізраїльської ескалації у Східному Єрусалимі та на Західному березі річки Йордан [Getty/archive]

Щонайменше двоє палестинців і один ізраїльський офіцер та солдат були поранені в понеділок під час рейду ізраїльських сил на табір біженців Аль-Айн на півночі Західного берега річки Йордан у місті Наблус.

Бій між ізраїльською армією і палестинськими бойовиками спалахнув на світанку, коли ізраїльські війська штурмували Наблус.

Ізраїльські війська здійснили рейд на табір Аль-Айн у пошуках молодого чоловіка, привівши з собою велике підкріплення. Вони штурмували будинок колишнього ув'язненого Абдулрахмана Акуби, перш ніж затримати його.

За повідомленнями, мешканці спочатку закидали солдатів камінням і порожніми пляшками, а потім бійці палестинського опору вступили в сутичку з ізраїльськими солдатами, використовуючи кулемети та іншу зброю.

На відео, поширених у соціальних мережах, видно, що з табору валить дим і чути звуки пострілів.

Двоє палестинців, які проживають у таборі біженців Аль-Айн, отримали осколкові поранення під час ізраїльського нападу, повідомляє палестинське інформаційне агентство WAFA.

Десять палестинців також отримали травми від задухи в результаті вдихання сльозогінного газу, випущеного ізраїльськими солдатами.

Ізраїльська армія заявила, що один з її офіцерів і один солдат були поранені осколками, коли їхній автомобіль потрапив під обстріл при виїзді з табору. Їх доставили до лікарні для надання допомоги.

В іншому місці на Західному березі річки Йордан щонайменше одна людина загинула і ще двоє були поранені, коли ізраїльська армія штурмувала табір Акабат Джабр поблизу Єрихону, повідомляє WAFA.

Близько 100 палестинців були вбиті Ізраїлем цього року, оскільки він продовжує здійснювати смертоносні рейди на міста і селища Західного берега річки Йордан майже щодня.

Вторгнення на Західний берег розпочалися в березні 2022 року і посилилися після переобрання Біньяміна Нетаньяху прем'єр-міністром ультраправого ізраїльського коаліційного уряду.

Міністерство охорони здоров'я Палестини заявило, що перший квартал 2023 року став найсмертоноснішим для палестинців за останні 23 роки.

Минулого тижня відбулися рейди в мечеті Аль-Акса в окупованому Східному Єрусалимі, де ізраїльські сили побили і заарештували сотні віруючих.

За рейдами послідував ракетний обстріл з південного Лівану, Сирії та Гази, а також таран автомобіля в Тель-Авіві.