ІСТИНА І ТРАДИЦІЇ

Одна людина загинула, сотні рятуються від пожежі в приморському місті Південної Кореї (ВІДЕО)

Велика Епоха
Місцевий житель, якому допомагає пожежник, виводить корів із села, що постраждало від лісової пожежі в Каннині, Південна Корея, 11 квітня 2023 року. (Hong Hae-in/Yonhap via AP)

У вівторок через лісову пожежу, спричинену сильним вітром, згоріла частина приморського міста на східному узбережжі Південної Кореї. Загинула щонайменше одна людина і сотні були змушені рятуватися втечею, поки не втрутився дощ.

Знадобилося вісім годин і майже 3000 пожежників, щоб загасити вогонь, що виник на горі в центральній частині Каннина близько 8:30 ранку. Полум'я знищило близько 70 будинків та інших будівель.

Евакуйовано понад 550 осіб.

За інформацією офіційних осіб, чоловіка, імовірно, у віці 70 років було знайдено мертвим у згорілому будинку, а інший мешканець і двоє пожежників дістали опіки другого ступеня.

Лісова служба Кореї повідомила, що пожежу загасили до 16:30 вечора, чому посприяв дощ, що почався в другій половині дня.

Їхнім зусиллям спочатку заважав сильний вітер, ускладнюючи польоти літаків, що скидають воду. Але в другій половині дня чиновникам вдалося залучити вертольоти.

Корейське метеорологічне управління повідомило, що вітер у районі Каннина дув зі швидкістю 103 кілометри на годину. Сильний вітер також змусив залізничників скасувати щонайменше десяток пасажирських поїздів між Каннином та іншими східними прибережними містами, такими як Донхе і Самчхок.

Площа пожежі становила понад 379 гектарів. На ранній стадії гасіння пожежники зосередилися на створенні бар'єрів, щоб запобігти поширенню полум'я на більш населені райони Каннина.

На фотографіях видно, як пожежники розпилюють воду на будинки і будівлі, що палають, а велике помаранчеве полум'я охопило сосновий ліс поруч із курортним готелем на березі моря. Корейська лісова служба заявила, що пожежа, найімовірніше, виникла через дерево, яке впало на лінію електропередач після того, як його повалило сильним вітром.