ІСТИНА І ТРАДИЦІЇ

Індія: Щонайменше 27 людей померли після вживання фальсифікованого алкоголю (ВІДЕО)

Велика Епоха
За словами представника поліції, з суботи у східному індійському штаті Біхар зафіксовано 27 смертей. (SACHIN KUMAR/AFP через Getty Images)

Щонайменше 27 людей померли після вживання фальсифікованого алкоголю в східному індійському штаті Біхар, де алкоголь заборонений, повідомила влада у вівторок.

Продаж і споживання алкоголю заборонені в кількох частинах Індії, що стимулює чорний ринок міцного, а іноді і смертельно небезпечного домашнього алкоголю. Щороку сотні людей помирають від інтоксикації фальсифікованим алкоголем. За словами представника поліції Джітендера Кумара, з суботи було зафіксовано 27 смертей.

Більшість жертв були з бідних верств населення і вживали дешевий алкоголь місцевого виробництва, відомий як "Дезі Дару", додав він. Деякі місцеві ЗМІ повідомили, що цей напій став причиною смерті 40 осіб. Початкові дані розслідування показали, що напій містив метанол.

За останні три дні поліція заарештувала 174 особи за незаконне виробництво, продаж і постачання алкоголю. Під час рейдів було вилучено та знищено понад 900 літрів фальсифікованого алкоголю. Місцева влада докладає багато зусиль для боротьби з чорним ринком, використовуючи дрони, гелікоптери та швидкісні катери. У грудні минулого року в цьому ж штаті 37 людей померли від отруєння саморобним алкоголем.

За матеріалами Epoch Times Europe Fr