ІСТИНА І ТРАДИЦІЇ

США: чоловік застрелив молоду жінку, яка випадково потрапила на територію його будинку (ВІДЕО)

Велика Епоха
Кейлін Гілліс перебувала в машині з трьома друзями, коли її вбили.

У США чоловікові пред'явлено звинувачення у вбивстві після того, як він, імовірно, застрелив 20-річну жінку, коли машина, в якій вона перебувала, помилково заїхала на територію його будинку.

Кейлін Гілліс була в автомобілі з трьома іншими людьми, коли, за словами поліції, вони випадково заїхали на під'їзну доріжку до будинку 65-річного Кевіна Монахана в місті Хеврон, штат Нью-Йорк.

"Це дуже сумний випадок, коли кілька молодих людей шукали дім друга й опинилися на території будинку цієї людини, яка вирішила вийти з вогнепальною зброєю і вистрілити", — сказав на пресконференції шериф округу Вашингтон Джеффрі Мерфі.

Район сільський, і в нічний час під'їзні шляхи освітлені погано. За словами Мерфі, ніхто не виходив з машини й не намагався увійти в будинок пана Монахана.

"Очевидно, що ніхто з тих, хто перебував в автомобілі, не становив загрози", — сказав шериф. "У містера Монахана не було причин відчувати загрозу".

Друзі швидко поїхали в сусіднє місто по медичну допомогу, але парамедики констатували смерть пані Гілліс.

Містер Монахан "відмовився покинути свій дім, щоб поговорити з поліцією", — ідеться в пресрелізі офісу шерифа.

Було створено сторінку GoFundMe, щоб допомогти сім'ї пані Гілліс "з похоронами та іншими витратами".

Ще один випадок стався в штаті Міссурі, де домовласника звинуватили в тому, що він застрелив підлітка, який подзвонив не в ті двері, прийшовши за своїми молодшими братами.