ІСТИНА І ТРАДИЦІЇ

Затримка з переписом населення в Індії призвела до того, що деякі люди голодують (ВІДЕО)

Велика Епоха

Хоча Індія є однією з найбільш швидкозростаючих економік світу, вона також є однією з найбільш нерівних країн.

Нерівність різко зростала протягом останніх трьох десятиліть. Найбагатші загнали в кут величезну частину багатства, створеного за допомогою кумівського капіталізму та успадкування.

Вони стають багатшими набагато швидше, тоді як бідні все ще борються за мінімальну заробітну плату і доступ до якісної освіти та охорони здоров'я, які продовжують страждати від хронічного недофінансування.

Ці зростаючі розриви та нерівності найбільше впливають на жінок і дітей.

10% населення Індії володіють 77% всього національного багатства. 73% багатства, створеного в 2017 році, дісталося 1% найбагатших, тоді як 670 мільйонів індійців, які складають найбіднішу половину населення, побачили лише 1% зростання свого добробуту.

В Індії проживає 119 мільярдерів. Їх кількість зросла з 9 у 2000 році до 101 у 2017 році. За оцінками, у 2018-2022 роках в Індії щодня з'являтимуться 70 нових мільйонерів.

За десять років статки мільярдерів зросли майже в 10 разів, а їхні сукупні статки перевищують весь союзний бюджет Індії на 2018-19 фінансовий рік, який становив 24422 млрд індійських рупій.

Багато пересічних індійців не мають доступу до необхідної їм медичної допомоги. 63 мільйони з них щороку опиняються за межею бідності через витрати на охорону здоров'я - майже дві людини щосекунди.

Працівникові з мінімальною заробітною платою в сільській місцевості Індії знадобиться 941 рік, щоб заробити стільки, скільки за рік заробляє найвисокооплачуваніший керівник провідної індійської швейної компанії.

Хоча уряд Індії майже не оподатковує своїх найбагатших громадян, його витрати на охорону здоров'я є одними з найнижчих у світі. Замість добре фінансованої системи охорони здоров'я уряд сприяє розвитку дедалі потужнішого комерційного сектору охорони здоров'я.

Як наслідок, гідне медичне обслуговування є розкішшю, доступною лише для тих, хто має гроші, щоб за нього платити. Хоча країна є одним з найпопулярніших напрямків медичного туризму, в найбідніших індійських штатах рівень дитячої смертності вищий, ніж у країнах Африки на південь від Сахари. На Індію припадає 17% світової материнської смертності та 21% смертей серед дітей віком до п'яти років.