ІСТИНА І ТРАДИЦІЇ

Пентагон закликав військові академії провести роботу проти сексуального насильства і дідівщини (ВІДЕО)

Велика Епоха
Пентагон на знімку з повітря у Вашингтоні, 26 січня 2020 р. (AP Photo/Pablo Martinez Monsivais, File)

Військові академії США мають поліпшити керівництво, припинити такі токсичні практики, як дідівщина, і перенести навчання поведінці в навчальні класи, ідеться в дослідженні Пентагону, спрямованому на боротьбу з тривожним сплеском сексуальних нападів і неправомірних дій.

На думку американських чиновників, академії мають краще готувати лідерів із числа студентів, щоб вони могли допомагати своїм однокурсникам, і усунути невідповідність між тим, чого курсанти й мічмани навчаються в школі, і тим, як часто негативно й безкарно поводяться їхні наставники. В огляді міститься заклик залучити до роботи з курсантами академій армії, флоту і ВПС додаткових старших офіцерів і рядових командирів, які проводитимуть розширене навчання, пише AP News.

У доповіді, опублікованій у четвер, йдеться про те, що занадто часто обговорення питань зняття стресу, порушення дисципліни, соціальних мереж та інших життєвих проблем відбувається в неробочий час або у вихідні дні. У звіті рекомендується розглядати ці теми на заняттях і виставляти оцінки, щоб підкреслити їхню важливість.

Дослідження було проведене після того, як цього року було опубліковано звіт, що свідчить про різке зростання кількості повідомлень про сексуальні напади в академіях у 2021-22 навчальному році. У доповіді йдеться, що кожна п'ята студентка під час анонімного опитування заявила, що зазнавала небажаного сексуального контакту. Результати опитування виявилися найвищими відтоді, як Міністерство оборони почало збирати ці дані багато років тому.

Порівняно з попереднім роком кількість нападів на студентів в академіях зросла на 18%, зокрема й у ВМС, де у 2022 році їхня кількість майже вдвічі перевищила показники 2021 року. Анонімне опитування, що супроводжує звіт, виявило зростання кількості всіх видів небажаних сексуальних контактів, від дотиків до зґвалтувань, у всіх навчальних закладах. При цьому як ключовий фактор було названо алкоголь.

У зв'язку з випадками нападів, що почастішали, міністр оборони США Ллойд Остін розпорядився провести перевірки на місцях у Військово-морській академії США в Меріленді, Академії ВПС у Колорадо і Військовій академії США у Вест-Пойнті в Нью-Йорку, щоб вивчити проблеми та знайти шляхи їх розв'язання.

У новому звіті, публікація якого очікується в четвер, міститься низка термінових і довгострокових рекомендацій щодо поліпшення профілактики нападів і домагань та усунення токсичної атмосфери, яка підживлює ці проблеми. Остін наказує швидко впровадити ці зміни.

У службовій записці Остін визнає, що академіям "належить виконати набагато більше роботи, щоб покласти край сексуальним нападам і домаганням". За його словами, зростання кількості нападів і домагань "викликає тривогу і є неприйнятним. Це ставить під загрозу наших військовослужбовців і знижує нашу боєготовність".

У звіті наголошується, що в Академії ВПС давно існує система, за якої до першокурсників ставляться по-різному і погано, що сприяє дідівщині і створенню нездорового клімату.

На думку офіційних осіб, проблеми з поведінкою пояснюються тим, що, як і інші студенти коледжів у всій країні, дедалі більша кількість курсантів і мічманів прибувають до академії з попереднім невдалим досвідом, починаючи від нападів і домагань і закінчуючи думками або спробами самогубства. Крім того, у звіті йдеться про те, що студенти, які вступають, відчувають сильний стрес у зв'язку зі здобуттям освіти і проходженням військової підготовки.

У багатьох випадках, йдеться у звіті, студентські лідери не мають достатньої підготовки для вирішення цих проблем і не надають належної підтримки студентам.

Ще однією проблемою, на думку авторів доповіді, є постійно зростаючий вплив соціальних мереж, де знущання та утиски можуть залишатися безконтрольними. У звіті також зазначається, що алкоголь відіграє значну роль у вчиненні проступків.

Новини по темі: