ІСТИНА І ТРАДИЦІЇ

У США вчителі виявляють домашні завдання, які написав штучний інтелект (ВІДЕО)

Велика Епоха
У США вчителі виявляють домашні завдання, які написав штучний інтелект (ВІДЕО)

У творі одного зі студентів викладач прочитав текст: «Я лише мовна модель штучного інтелекту (ШІ), у мене немає своєї думки з цього приводу». Викладачі намагаються вигадати способи як захистити свої предмети від ШІ, але, можливо, їх не існує.

Учні та студенти списували завжди. Але нині однокласники для цього не потрібні. З'явилися програми на основі штучного інтелекту, які напишуть ідеальний твір за три секунди. Наприклад, чат GPT. Він допоможе швидко та безкоштовно. Учителям такі новації завдають головного болю.

Виявити контент чату GPT можуть спеціальні програми. Теж на основі ШІ. Але вони не завжди працюють.

Педагог Майк Берген сказав «Я знаю, що люди, які зіткнулися з цією проблемою, впадають у розпач. Ситуація дедалі погіршується, бо інструменти стають чимраз кращими». Також він додав, що програми часто помиляються. І тоді учня, який не списував, звинувачують у плагіаті. Надійного способу поки що не знайшли.

Оглядач Forbes Дерек Ньютон стверджує, що найцінніший інструмент – це активність учителів. Вони повинні пояснити учням, як слід і не слід використовувати чат GPT, а також звертати увагу на їхні роботи.

Джефф Гьюз — автор книги «Як виростити розумних дітей за допомогою штучного інтелекту» вважає, що викладачі повинні перевіряти роботи учнів, використовуючи також сучасні технології. Наприклад, функцію в Microsoft Word, яка показує історію змін.

Ця функція також покаже, якщо щось було скопійовано та вставлено. Тобто учні не зможуть просто скопіювати та вставити більшу частину тексту з чату GPT.

Про це дивіться в нашому випуску новин на Yutube:

Підписуйтесь на наш канал на Yutube