ІСТИНА І ТРАДИЦІЇ

Японія приєдналася до США у протидії гіперзвуковій загрозі з боку Китаю (ВІДЕО)

Велика Епоха
(REUTERS/Tim Kelly)

США та Японія працюють над новим проєктом із протидії гіперзвуковій зброї з Китаю. Очікується, що Вашингтон і Токіо разом розроблять ракету-перехоплювача для боротьби з гіперзвуковими загрозами з боку Китаю, Росії та Північної Кореї. Про це у неділю повідомило джерело в японській пресі.

Гіперзвукові ракети здатні ухилятися від американських ППО і мають досить велику дальність польоту, щоб уразити континентальну частину США. Вони можуть нести ядерні боєголовки.

Брендон Вейгерт, автор книги «Виграти космос», докладно розповідає, чому гонка озброєнь така важлива:

«Як і з ядерною зброєю ми повинні мати можливість використовувати космос для виявлення гіперзвукової ракетної загрози та захисту від неї. У цьому Китай, на жаль, випереджає нас на світлові роки, і Росія також наближається до цього».

Він також попереджає, що Китай може відіграти провідну роль у військових операціях Москви.

Варто зазначити, що місяць тому Росія і Китай провели спільні військово-морські навчання у Японському морі. З іншого боку, Японія та США шукали шляхи подолання військових загроз із боку Північної Кореї на тлі частих ракетних випробувань Пхеньяну.

«Північна Корея дуже часто повторює запуски балістичних ракет, які становлять загрозу світові. І це абсолютно неприйнятно», — сказав Фуміо Кісіда, прем'єр-міністр Японії.

Три високопоставлені представники ядерних регуляторів США, Японії та Південної Кореї вже зустрілися для проведення ракетних навчань. Військові офіційні особи США неодноразово попереджали, що гіперзвукові розробки Китаю перебувають на підйомі на тлі тісних зв'язків з Росією та Північною Кореєю. Минулого місяця лідери цих трьох країн зустрілися в КНДР для демонстрації військової та ракетної потужності.

Про це дивіться в нашому випуску новин на Yutube:

Підписуйтесь на наш канал на Yutube