ІСТИНА І ТРАДИЦІЇ

У Пенсильванії вибух зруйнував кілька будинків, загинули 4 дорослих і 1 дитина (ВІДЕО)

Велика Епоха
Двоє пожежників стоять серед тліючих уламків трьох будинків, що вибухнули в районі вулиць Рустік Рідж Драйв і Бруксайд Драйв у місті Плам, штат Пенсільванія, у суботу, 12 серпня 2023 року. (Samuel Long/Pittsburgh Post-Gazette via AP)

П'ятеро людей загинули внаслідок вибуху будинку на заході Пенсільванії, який зруйнував три будівлі та пошкодив щонайменше дюжину інших, повідомила влада в неділю.

Начальник поліції округу Плам Ленні Конлі повідомив, що тіла чотирьох дорослих і одного підлітка було виявлено після вибуху, що стався в суботу в окрузі, розташованому за 32 км на схід від Піттсбурга.

За словами Стіва Імбарліна, заступника директора пожежної служби та служби порятунку округу Аллегені, з трьох осіб, доставлених до лікарень, двох виписали, а один залишився в критичному стані. П'ятдесяти семи пожежникам було надано допомогу на місці події у зв'язку з незначними проблемами.

За словами представника округу Емі Даунс, після того, як унаслідок вибуху один будинок було зруйновано, а два інших охоплено полум'ям, люди опинилися під завалами. Екіпажі щонайменше 18 пожежних частин працювали над ліквідацією наслідків вибуху за допомогою автоцистерн з округів Аллегені та Вестморленд.

Причину вибуху розслідує пожежна служба округу спільно з правоохоронними органами району та округу. Імбарліна попередила, що розслідування буде "повільним і довгим процесом", який міститиме безліч експертиз і може тривати "місяці, якщо не роки".

Майкл Хувар, президент Peoples Gas, заявив, що перевірки компанії щодо витоків газу під землею і в повітрі, а також стабільний тиск, перевірений на регулювальних станціях, свідчать про те, що "наша система працювала згідно з проектом".

Задля обережності газо- та електропостачання було відключено, і в неділю офіційні особи заявили, що розроблено план із відновлення газопостачання, і очікується, що електроенергію подадуть в усі будинки, за винятком кількох.