ІСТИНА І ТРАДИЦІЇ

Тропічний шторм "Ханун" пройшовся Південною Кореєю, є постраждалі (ВІДЕО)

Велика Епоха
(Youtube/скриншот/AP News)

У четвер тропічний шторм "Ханун" скинув на Південну Корею потужну зливу, перетворивши дороги на річки брунатного кольору. Дещо втративши силу, він досяг великих міських центрів поблизу столиці. Понад 15 тис. осіб, переважно в південних районах, було евакуйовано зі своїх будинків.

"Ханун" обрушився на Південну Корею за кілька тижнів після того, як зливи спричинили раптові повені та зсуви ґрунту, унаслідок яких загинуло щонайменше 47 осіб.

Вийшовши на сушу близько 9:20 ранку в районі південно-східного портового міста Геодже, "Ханун" у четвер увечері пройшов повз густонаселений Сеул. Максимальна швидкість вітру сягала 72 км/год, тоді як у точці виходу на сушу вона становила близько 129 км/год.

Очікується, що ураган переміститься в Північну Корею на початку п'ятниці.

Серед районів Південної Кореї, які найбільше постраждали від "Хануна", було південне місто Тегу, де рятувальники на гумових човнах обстежували затоплене село в пошуках жителів.

За словами Лі Га Єна, співробітника пожежної служби Тегу, 67-річного чоловіка було знайдено мертвим. Співробітники міської служби порятунку ведуть пошуки ще однієї людини, яку занесло в потік, коли вона перебувала в інвалідному візку.

Щонайменше 63 дороги і 39 будинків і будівель було зруйновано або пошкоджено внаслідок повені, повідомило Міністерство внутрішніх справ і безпеки. Було скасовано сотні рейсів поїздів, повністю зупинено поромне сполучення, а понад 60 тис. риболовецьких суден відправлено в порт.