ІСТИНА І ТРАДИЦІЇ

Китайські війська пообіцяли нападати на Тайвань смертниками (ВІДЕО)

Велика Епоха
Курсанти Народно-визвольної армії Китаю біля протитанкового ракетного комплексу Т-89 в Інженерній академії бронетанкових військ НВАК в Пекіні 22 липня. (GREG BAKER/AFP/Getty Images)
Курсанти Народно-визвольної армії Китаю біля протитанкового ракетного комплексу Т-89 в Інженерній академії бронетанкових військ НВАК в Пекіні 22 липня. (GREG BAKER/AFP/Getty Images)

Підготовка Китаю до війни виходить на великий екран. Китай щойно випустив 8-серійний документальний фільм під назвою "У гонитві за мріями" про готовність країни атакувати Тайвань. У ньому солдати кажуть, що готові віддати за це своє життя.

Комуністичний Китай уважає Тайвань частиною материка, хоча ніколи ним не керував. Тайвань категорично не погоджується з цим, посилаючись на своїх демократично обраних лідерів і конституцію.

Попри це, китайський режим ніколи не виключав можливості захопити острів силою.

Це висвітлено у 8-серійному документальному фільмі.

Військовослужбовець каже, що в бою він би використав власне тіло, щоб заблокувати морські міни.

У фільмі також показано китайський авіаносець "Шаньдун", який недавно пройшов через Тайванську протоку.

До речі, чисельність збройних сил Китаю становить два мільйони осіб, тоді як у Тайвані їх близько двохсот тисяч. Щоправда, Тайвань має 1,6 мільйона військовослужбовців у резерві. І вони можуть воювати у разі справжньої війни.

Цей документальний фільм виходить на тлі зростання китайської агресії навколо острова: у неділю міністерство оборони Тайваню заявило, що виявило 20 китайських військових літаків, половина з яких перетнула серединну лінію Тайванської протоки, що позначає неофіційний кордон між двома сторонами.

Про це дивіться в нашому випуску новин на Yutube:


Підписуйтесь на наш канал на Yutube