ІСТИНА І ТРАДИЦІЇ

Зв'язки Каліфорнійського університету з комуністичним Китаєм під пильною увагою (ВІДЕО)

Велика Епоха
Зв'язки Каліфорнійського університету з комуністичним Китаєм під пильною увагою (ВІДЕО)

В Америці триває боротьба проти пекінського проникнення. Члени Палати представників Конгресу США Вірджинія Фокс і Майк Галлахер нещодавно надіслали лист до Університету Берклі, в якому висловили серйозне занепокоєння зв'язками вишу з Комуністичною партією Китаю.

Конгресмени Вірджинія Фокс і Майк Галлахер надіслали лист до Університету Берклі.

Вони стурбовані зв'язками університету з Комуністичною партією Китаю.

Пані Фокс стверджує, що КПК робить усе можливе, щоби проникнути в академічні установи в США. І що Берклі співпрацює з китайським вишем.

"Ми хочемо мати відповіді. Берклі не звітує про мільйони доларів, які він отримує від Китаю для цього інституту. І ми вимагаємо відповіді на ці питання. Ми дуже стурбовані тим, що може бути проникнення з боку Комуністичної партії Китаю, яка отримує від нас технології і секрети, щоби потім, своєю чергою, використати це проти Сполучених Штатів.

Конгресменка каже, що така дослідницька співпраця може здаватися невинною. Але невідомо, яку саме інформацію збирає компартія Китаю, і як вона може її використовувати.

Також пані Фокс зазначила, що розділ 117 Закону про вищу освіту зобов'язує університети звітувати перед Конгресом про будь-які надходження грошей розміром 250 тисяч доларів і більше.

Але конгресвумен стверджує, що адміністрація Байдена не змушує університети робити такі звіти.

Про це дивіться в нашому випуску новин на Yutube:

Підписуйтесь на наш канал на Yutube