ІСТИНА І ТРАДИЦІЇ

На чоловіка з Пенсильванії напав ведмідь, коли той зайшов у свій гараж (ВІДЕО)

Велика Епоха
(Youtube/скриншот)

Джон Сварц був зафіксований на камеру, коли він зайшов у гараж, не підозрюючи, що на нього там чекає ведмідь. За кілька секунд коти, які перебували в гаражі, були налякані шумом і скочили зі своїх стільців.

Шварц вискочив із гаража і поспішив повернутися в будинок. Через кілька хвилин ведмідь покинув приміщення.

Пізніше Шварц розповідав, що все сталося настільки швидко, що він усвідомив ситуацію тільки після того, як ведмідь пішов. Він розповів, що відчув біль у голові, зрозумів, що натрапив на ведмедя, і пішов, тримаючись за голову, а потім повернувся в будинок.

Шварц отримав травми, і в нього пішла кров. Згодом його доправили в медичний центр Geisinger для обробки слідів укусів і отримання щеплення від правця.

Тим часом було піднято по тривозі Комісію з охорони дичини штату Пенсільванія, і її співробітники прибули до будинку подружжя для надання допомоги. Вони встановили пастку, щоб зловити ведмедя, який став винуватцем інциденту.

Слід зазначити, що Денвілл, де стався цей інцидент, розташований у центральній частині Пенсільванії, приблизно за 65 миль на північ від Гаррісбурга. Примітно, що аналогічний випадок стався в штаті Айдахо, де на чоловіка напав чорний ведмідь із дитинчам, коли він відчиняв двері свого гаража.

Представники дикої природи, піклуючись про безпеку населення, були змушені піддати ведмедицю та її дитинча евтаназії.