ІСТИНА І ТРАДИЦІЇ

Експерт: китайська лабораторія в Каліфорнії викликає надзвичайне занепокоєння

Велика Епоха
Склад. (Youtube/скриншот)

Секретна лабораторія, де виявили близько 20 потенційно інфекційних агентів, зокрема COVID-19 та ВІЛ.

Влада округу Фресно в березні цього року вперше виявила "неліцензійну лабораторію" в місті Рідлі, штат Каліфорнія. Наприкінці травня її закрили.

Лабораторією керувала китайська медична компанія Prestige Biotech. Вона містила щонайменше 20 потенційно інфекційних агентів. Серед них COVID-19, ВІЛ, гепатит, герпес, кишкову паличку і малярію.

Також було знайдено близько тисячі білих лабораторних мишей. У судових документах зазначено, що близько двохсот тварин загинуло.

Експерт з Китаю Гордан Чанг зазначив, що таких лабораторій у США існує більше.

"Це має викликати велику стурбованість, адже ця лабораторія повинна була робити тести на COVID-19 і вагітність. Але в ній знайшли багато речей, що йшли з цим у розріз, зокрема щонайменше 20 збудників різних захворювань. Також там було близько 1000 білих генетично модифікованих лабораторних мишей, призначених для перенесення патогенів. Отже, ми можемо припустити, що це був об'єкт біологічної зброї в Сполучених Штатах, який, імовірно, мав поширювати хвороби за кілька місяців до того, як китайці планували розпочати війну в Азії. І, безсумнівно, у США є й інші такі об'єкти", — сказав Гордан Чанг.

Лабораторію знайшли поблизу Фресно, приблизно за 40 миль від військово-повітряної станції.

"Я думаю, що метою лабораторії було, можливо, не стільки зараження персоналу на військовому об'єкті, скільки загальна атака біологічною зброєю на американський народ", —  розказав Чанг.

Чанг уважає, що це військовий акт, і причетні до нього мають бути відправлені до табору ув'язнення Гуантанамо на невизначений термін, доки справу не буде з'ясовано:

"Я думаю, що це частина плану Китаю з ослаблення Сполучених Штатів через COVID-19. Я думаю, що з імовірністю 98-99% він був генетично модифікований. І щойно цю хворобу виявили в китайського населення, Сі Цзіньпін вирішив поширити її за межі КНР. В критичний момент у грудні 2019 року та січні 2020 року вони брехали про передання, вони сказали світові, що це не заразно, тоді як вони знали, що це не так. І поки вони закривали свою країну, вони тиснули на інших, особливо на США, щоб ті приймали прибулих із Китаю без обмежень. Поєднавши ці дві речі разом, напрошується єдиний висновок: вони хотіли поширити цю хворобу".

Федеральне кримінальне розслідування щодо лабораторії триває.

Про це дивіться в нашому випуску новин на Yutube:

Підписуйтесь на наш канал на Yutube