ІСТИНА І ТРАДИЦІЇ

Північна Корея прорекламувала ядерну зброю (ВІДЕО)

Велика Епоха

Під час військового параду в Пхеньяні китайські й російські офіційні особи стояли пліч-о-пліч з лідером Північної Кореї Кім Чен Ином.

Вони спостерігали за новітніми ракетами, здатними нести ядерну зброю, і новими ударними безпілотниками.

Столиця Північної Кореї, Пхеньян, святкує те, що вона називає "Днем перемоги".

Російські та китайські офіційні особи відвідали захід, на якому були представлені заборонені в країні балістичні ракети і нові ударні безпілотники. Серед гостей був міністр оборони Москви, який відвідав країну вперше з 1991 року.

Поява російських і китайських офіційних осіб на заходах, пов'язаних з ядерними ракетами, стала контрастом з попередніми роками, коли Пекін і Москва намагалися дистанціюватися від ядерної зброї і розробки балістичних ракет свого сусіда.

Північнокорейська ядерна зброя також заборонена Радою Безпеки ООН — за підтримки Китаю та Росії.

Але минулого тижня країни, схоже, продемонстрували солідарність, Скидається на те, що вони об'єднались у своєму суперництві зі США.

Державні ЗМІ пізніше повідомили, що Кіму зачитали вітальну промову від Путіна. Той подякував Північній Кореї за підтримку під час того, що він назвав "спеціальною військовою операцією" в Україні.

Водночас обидві країни відкинули звинувачення Вашингтона в тому, що Пхеньян надав Росії зброю для війни в Україні.

У своїй промові на параді міністр оборони Північної Кореї звинуватив США та їхніх союзників у посиленні напруженості в регіоні.

Підписуйтесь на наш канал на Youtube