ІСТИНА І ТРАДИЦІЇ

Гантер Байден зізнався, що отримував гроші від китайської фірми (ВІДЕО)

Велика Епоха

Гантер Байден визнав, що отримав понад 600 мільйонів доларів від компанії, пов'язаної з Китаєм.

Заява федеральному судді, здається, суперечить попереднім заявам президента Байдена, що ніхто з його сім'ї «не заробляв грошей у Китаї».

Згідно зі стенограмою судового засідання, яку дістала The Epoch Times, Девід Вайс, прокурор округу Делавер, зачитав у суді докази. Вони свідчать про те, що Гантер Байден заробив близько шестисот шістдесяти тисяч доларів від "китайської компанії з інвестицій в інфраструктуру". А саме від CEFC. Це китайська енергетична компанія, пов'язана з компартією Китаю.

Її називали в нещодавніх свідченнях інформатора податкової служби як компанію, від якої Гантер Байден нібито вимагав 10 мільйонів доларів через WhatsApp в обмін на послуги сім'ї Байденів.

Речник Білого дому заявив, що розслідування Комітету з нагляду щодо родини Байденів марні, і звинуватив республіканців у політично вмотивованому розслідуванні.

Республіканці в Палаті представників і далі розслідують закордонні ділові операції сім'ї Байденів. Вони стверджують, що платежі від іноземних громадян можуть мати наслідки для національної безпеки.

Голова наглядового комітету Палати представників Джеймс Комер повідомив сенатору Теду Крузу, що шість американських банків подали до Міністерства фінансів понад 170 звітів про підозрілу діяльність сім'ї Байденів. Установи занепокоєні великими транзакціями та банківськими переказами, ймовірно отриманими Байденами від іноземних державних структур, зокрема від китайського режиму.

Суддя у справі Гантера Байдена дала обом сторонам 30 днів, щоб надати відповіді щодо її занепокоєння.

Білий дім заявив, що президент Байден не помилує свого сина, щоб зняти з нього звинувачення.

Підписуйтесь на наш канал на Yutube