ІСТИНА І ТРАДИЦІЇ

Китайське шкідливе програмне забезпечення приховане в оборонних системах США (ВІДЕО)

Велика Епоха

"Бомба вповільненої дії", захована в оборонній системі США і призначена для зупинення військових операцій. Так американські офіційні особи описали підозріле китайське шкідливе програмне забезпечення. Його виявили на кількох американських військових базах і в ключових комунальних мережах.

На відміну від попередніх шпигунських атак з боку Китаю, експерти вважають, що цього разу мета: зірвати військові операції.

Чиновники перебувають у стані підвищеної готовності після того, як у ключових комунальних мережах було знайдено китайське шкідливе програмне забезпечення.  Його вже назвали "бомбою вповільненої дії".

Згідно з повідомленням New York Times, це програмне забезпечення може дати змогу Китаю відключити електроенергію, воду і зв'язок з американськими військовими базами.

Офіційні особи заявили, що якщо шкідливе програмне забезпечення буде активоване, для відновлення знадобиться кілька днів.

І такі перебої можуть уповільнити реакцію США в разі конфлікту, наприклад, можливого вторгнення Пекіна на Тайвань.

Минулого місяця повідомлялося, що китайські хакери зламали електронні поштові скриньки щонайменше двох урядовців. Цей інцидент підвищив нагальну потребу в пильності у приватному секторі.

Microsoft уперше повідомила про хакерську активність КНР, спрямовану на американські військові бази на Гуамі. 

Але офіційні особи заявили, що кампанія Пекіна з розповсюдження шкідливого програмного забезпечення почалася щонайменше за рік до цих атак.

Пекін звинуватили у викраденні досьє близько 22 мільйонів американців з Управління кадрового менеджменту за часів адміністрації Обами.

Цього разу офіційні особи заявили, що метою дій Китаю, схоже, є підрив, а не спостереження.

Підписуйтесь на наш канал на Yutube