ІСТИНА І ТРАДИЦІЇ

Викладачів Біблійного коледжу навчають у Центральному інституті соціалізму в Пекіні

Велика Епоха
Групове фото тих, хто закінчив курс в Центральному інституті соціалізму. (Weibo)

Центральний інститут соціалізму був заснований у 1956 році головою Мао для навчання марксизму тих, хто не був членом Комуністичної партії Китаю. Він став головним навчальним закладом Об'єднаного фронту.

Його ідеологічна ортодоксальність гарантується тим, що він працює "під керівництвом Комуністичної партії Китаю". Нинішній декан — Хао Мінцзінь, заступник голови Постійного комітету Всекитайських зборів народних представників. Інститут підготував понад 100 000 студентів, часто за допомогою коротких курсів і семінарів, пише Bitter Winter.

2 червня в Центральному інституті соціалізму завершився "Навчальний курс для ключових викладачів християнських теологічних шкіл". Християнські викладачі були зібрані з усієї країни, щоб дізнатися про основні марксистські принципи, 20-й Національний з'їзд КПК і думки Сі Цзіньпіна про "нову еру соціалізму".

Урок курсу. (Weibo)

Пастор Лін Манхун, заступник генерального директора Китайської християнської ради і директор департаменту богословської освіти, який головував на церемонії закриття, пояснив, що курс допоміг вчителям набути необхідної "передової соціалістичної культури". Він також повідомив про те, що християнські семінарії, пов'язані з Триєдиною Церквою, створюють "ідеологічні та політичні навчально-дослідницькі групи" з досвідченими професорами в якості лідерів.

Лін також сказав, що "китаїзація християнства" передбачає, що викладачі і студенти біблійних коледжів повинні підвищувати свою "політичну свідомість" і старанно вивчати документи КПК, зокрема, документи 20-го Національного з'їзду.