ІСТИНА І ТРАДИЦІЇ

Нова хвиля інфекції COVID-19 охопила Китай

Велика Епоха
Співробітник служби безпеки в захисному костюмі спостерігає за тим, як медичні працівники обслуговують пацієнтів у лікарні Тунцзі, великому закладі для хворих на COVID-19, Вухань, провінція Хубей, Китай, 1 січня 2023 року. (Reuters)

Вірус COVID-19 знову з'явився в материковому Китаї: з квітня кількість людей із позитивним результатом тесту значно зросла.

Це сталося після масових заражень і смертей у грудні-січні.

Житель Пудуна, Шанхай, розповів 21 червня газеті The Epoch Times, що в його батька нещодавно з'явилися "білі легені" внаслідок інфекції COVID-19, і він помер.

Інші повідомили про повторні зараження і смерті серед членів сімей.

У південно-східному місті Фучжоу "нова хвиля інфекцій була дуже серйозною протягом останнього місяця", — сказав газеті The Epoch Times А. Лян, житель Фучжоу.

"Хоча симптоми не такі серйозні, як під час першої хвилі, але це дуже заразно", — сказав він.

Чоловік надягає кисневу маску близькій людині в коридорі жвавої лікарні в Шанхаї, Китай, 14 січня 2023 року. (Kevin Frayer/Getty Images)

Лі Ю (псевдонім), лікар із міста Цзямуси північно-східної провінції Хейлунцзян, розповів The Epoch Times, що "є багато людей, повторно заражених COVID-19 і госпіталізованих. Деякі літні люди померли після зараження".

Ван І (псевдонім) із Наньтуна, у східній провінції Цзянсу, була заражена вірусом уперше.

Вона розповіла The Epoch Times, що її симптоми були важкими, і вона не одужала через більш ніж 20 днів.

Ван розповіла, що 25 травня у неї почалися головні болі, болі в кістках і в усьому тілі. Потім у неї почався жар, пітливість, безсоння і діарея, поки вона не втратила свідомість.

Після зараження протягом 18 днів їй стало важко дихати.

Доктор Ю з Пекінського університету традиційної китайської медицини розмістив в Інтернеті статтю, в якій ідеться про те, що кількість пацієнтів із симптомами COVID-19, які звертаються в клініки по всій країні, збільшилася.

За його словами, ймовірність зараження й розвитку пневмонії вища у пацієнтів із низьким імунітетом, у літньому віці або із серйозними супутніми захворюваннями.

Китайський Центр із контролю та профілактики захворювань 11 червня опублікував оновлену інформацію про кількість випадків зараження COVID-19 за травень: 2777 важких випадків і 164 смерті. Усі випадки були спричинені штамами Omicron, серед яких лідирують XBB.1.9, XBB.1.16 і XBB.1.5.

Китайський комуністичний режим послідовно приховує справжні масштаби спалаху COVID-19 у країні, й незрозуміло, скільки людей у результаті заразилося.

Чжун Наньшань, головний радник комуністичного режиму з питань охорони здоров'я, передбачив, що пік інфекцій може припасти на кінець червня, і щотижня заражатиметься до 65 мільйонів осіб.

За матеріалами The Epoch Times USA