ІСТИНА І ТРАДИЦІЇ

Філіппінський пором зі 120 людьми на борту загорівся в морі (ВІДЕО)

Велика Епоха
(Youtube/скриншот)

На Філіппінах у морі загорівся пором, на борту якого перебувало 120 пасажирів і членів екіпажу, і для порятунку людей на борту і гасіння полум'я було направлено судно берегової охорони, повідомляють офіційні особи.

Судно Esperanza Star загорілося на світанку в неділю, коли прямувало з провінції Сікіджор до провінції Бохол в центральній частині Філіппін, повідомила берегова охорона.

У повідомленні не було відразу сказано, скільки людей було врятовано з порома і чи є жертви.

На фото і відео, опублікованих береговою охороною, видно полум'я і чорний дим з двох палуб в одному кінці порома, коли співробітники берегової охорони на борту іншого судна використовували водомети, намагаючись загасити пожежу.

Неподалік можна було побачити рибальський човен і ще одне судно.

На фотографіях і відео, опублікованих береговою охороною, не було видно жодного з 65 пасажирів і 55 членів екіпажу на борту палаючого порома.

Інциденти на морі є поширеним явищем на Філіппінському архіпелазі через часті шторми, поганий стан суден, переповненість і несистематичне дотримання правил безпеки, особливо у віддалених провінціях.

У березні на поромі, що перевозив близько 250 осіб з південної острівної провінції Басілан, вночі спалахнула пожежа. За даними берегової охорони, загинув щонайменше 31 пасажир і член екіпажу.

У грудні 1987 року пором "Дона Пас" затонув після зіткнення з паливним танкером, в результаті чого загинуло понад 4300 осіб, що стало найстрашнішою морською катастрофою у світі в мирний час.