ІСТИНА І ТРАДИЦІЇ

Борис Джонсон отримав нову роботу оглядача Daily Mail (ВІДЕО)

Велика Епоха
Борис Джонсон (Brandon Bell/Getty Images)

Колишній прем'єр-міністр Великої Британії Борис Джонсон підтвердив, що приєднується до Daily Mail в якості оглядача, але вже може опинитися в конфлікті з парламентською владою через цю роботу.

Колишній прем'єр-міністр, який пообіцяв викладати свої погляди без цензури, може знову опинитися під пильною увагою після того, як антикорупційний наглядовий орган Уайтхолу заявив, що він не подавав заяву на отримання дозволу на роботу.

Голова Консультативного комітету з ділових призначень (Acoba), член партії Торі лорд Ерік Піклс, написав пану Джонсону про його нову роль.

У п'ятницю праве видання підтвердило цю новину в Twitter, заявивши, що "раді" вітати "одного з найдотепніших і найоригінальніших письменників у цій галузі".

У відео, опублікованому разом з оголошенням, пан Джонсон сказав, що він "дуже радий" зробити свій внесок у "ці прославлені сторінки", і пообіцяв надати "абсолютно нерозпечатані матеріали".

Хоча він пожартував, що буде висвітлювати політику лише тоді, коли "це буде абсолютно необхідно", колонка дає йому потужну платформу для критики прем'єр-міністра Ріші Сунака, з яким він публічно конфліктує.

Колонка Джонсона з'являтиметься в газеті щосуботи.

Були припущення, чи повернеться пан Джонсон до свого журналістського коріння після того, як минулого тижня він різко пішов з посади члена парламенту напередодні звіту, який виявив, що він збрехав парламенту, заперечуючи порушення правил локдауну в 10-му окрузі під час перебування на посаді прем'єр-міністра.

До того, як стати лідером партії, Джонсон отримував зарплату в розмірі 275 000 фунтів стерлінгів за написання статей для Telegraph, яка, ймовірно, тьмяніє в порівнянні з сумою, яку він покладе в кишеню як колишній прем'єр-міністр.

Але Acoba вважає, що його не повідомили про нову роль пана Джонсона.

Колишні міністри, які залишили уряд протягом останніх двох років, повинні звернутися до незалежного наглядового органу перед тим, як обійняти нову посаду або роль.

Про це прес-секретар Acoba повідомила інформаційному агентству PA: "Ми не отримували жодної заяви, і ми напишемо пану Джонсону".

Джерело, близьке до Джонсона, запевнило, що він написав Acoba, але не повідомило, коли лист був відправлений.

Колишній лідер торі приєднується до лав свого вірного союзника Надін Дорріс, яка пише щотижневу вівторкову колонку для Daily Mail.

Колишній міністр культури, яка також оголосила про свій вихід з Палати громад, у своїй останній статті припустила, що за рішенням виключити її з суперечливого списку почесних гостей пана Джонсона у зв'язку з його відставкою — стоять "зловісні сили".

Колишній багаторічний редактор Daily Mail Пол Дейкр також колись був включений до списку, але, як повідомляється, був виключений з нього під час перевірки Палати лордів.