ІСТИНА І ТРАДИЦІЇ

"ЧОМУ ТВОРЕЦЬ ХОЧЕ ВРЯТУВАТИ ВСІХ ЖИВИХ ІСТОТ" — СТАТТЯ ЗАСНОВНИКА ФАЛУНЬГУН МАЙСТРА ЛІ ХУНЧЖИ

Велика Епоха
СТАТТЯ ЗАСНОВНИКА ФАЛУНЬГУН МАЙСТРА ЛІ ХУНЧЖИ
СТАТТЯ ЗАСНОВНИКА ФАЛУНЬГУН МАЙСТРА ЛІ ХУНЧЖИ

Майстер Лі Хунчжи — засновник духовної практики Фалуньгун. Вона поєднує в собі плавні медитативні вправи та вдосконалення душі, засноване на принципах Істина, Доброта й Терпіння.

Майстра Лі чотири рази було номіновано на Нобелівську премію миру. Його також номінували на Премію Сахарова за свободу думки. Водночас він є лауреатом Міжнародної премії за свободу віросповідання Freedom House.

***

Чому Творець хоче врятувати всіх живих істот

Чому Творець хоче врятувати всіх живих істот?! Бо Він любить усе суще! Тому що життя всіх живих істот дарує Він.

Коли Небесне тіло перебуває на останніх стадіях формування, стабільності, псування та руйнування, Творець витратив 200 мільйонів років на створення Трьох сфер, організовуючи різні форми й можливості для порятунку всіх живих істот. І в той же час закладав людську культуру, мислення та поведінку. Він також використовував своє божественне тіло, щоб усунути гріхи всіх живих істот! Він віддав усе, що мав, аби врятувати всіх живих істот.

Для того, щоб люди могли відповідати божественним вимогам, коли розпочнеться стадія порятунку у кінці часів, протягом останніх 200 мільйонів років у світі перевтілювалися незліченні розділені тіла Творця, закладаючи людську культуру й охороняючи людську мораль. За довгі роки історії, протягом десятків мільйонів років, живі істоти перевтілювалися, перебуваючи в очікуванні останнього моменту. Поступово істинні тіла живих істот (включно з усіма етнічними групами) у більшості своїй зав’язали різноманітні родинні зв’язки із Творцем, і тому Творець став ще більше любити своїх людей. Коли настали кінцеві часи, для кращого повного порятунку живих істот, ті істоти, які не мають таких зв’язків із Творцем, зараз не можуть бути людьми. Істинне тіло мирських людей уже у всіх випадках — це Його люди. У цей час навіть ті божественні істоти, у яких вірять люди у світі і які перевтілювалися в людей, щоб навчати Закону або розповідати Дао, — теж усі є Його людьми. Мета полягала в тому, щоб Бог, використовуючи людське тіло, заклав основу для божественної культури, потрібної для того, аби Творець у самому кінці міг рятувати людей у світі; різноманітні ортодоксальні релігії, що було передано в історії, також існують для того, щоб підтримувати людську мораль в очікуванні часу, коли в самому кінці Творець рятуватиме людей. Щодо Творця, Він має право любити свій народ, і Він любитиме ще більше тих, кого вважає гідними любові. Це Його право, ніхто не має права втручатися! Це Його найвища милість до живих істот!

Творець є Володарем усіх божественних істот у Небесному тілі. Він є Володарем володарів, Творцем володарів усіх володарів і Владикою усіх живих істот, зокрема усіх людей, богів і матерії у Трьох сферах, які Він створив. Його любов є найвищою милістю до всіх живих істот! Відчувати цю любов є найбільшою честю для людини у світі!

Майстер Лі Хунчжи
17 квітня 2023 р.

***

Фалуньгун займається понад 100 мільйонів людей у всьому світі. У Китаї, звідки походить ця практика, прихильники Фалуньгун зазнають жорстоких репресій керівної в країні комуністичної партії. Редакція ET публікує статтю "Чому Творець хоче врятувати всіх живих істот" пана Лі Хунчжи, засновника Фалуньгун. Публікація схвалена автором 17 квітня 2023 року. Переклад з китайської мови.