ІСТИНА І ТРАДИЦІЇ

Таємниці розкриваються

Велика Епоха

Раніше, щоб пізнати Небесні таємниці, люди, які стали на шлях самовдосконалення, йшли в ченці, усамітнювалися в глухих печерах, самотужки переносячи незліченні страждання. Люди зараз теж страждають, але, скориставшись шансом, можна змінити свою ситуацію. Проте це треба зробити кожному особисто: самому зрозуміти, самому докласти зусиль. Таке правило. Скільки вкладеш – стільки й отримаєш.

Напередодні Китайського Нового року пан Лі Хунчжи, засновник мирної духовної практики Фалунь Дафа (Фалуньгун), звернувся до всіх людей. Статтю «Чому існує людство» розміщено на кількох сайтах, зокрема The Epoch Times та NTD TV. Уперше за 30 років поширення Фалуньгун Майстер Лі Хунчжи написав статтю не лише для своїх послідовників – для ста мільйонів людей більш ніж у 100 країнах, а звернувся до всіх людей.

Чим же незвичайна стаття? У ній 1831 слово та 108 речень. Автор каже: «Кожне речення – це Небесна таємниця». Невже так багато божественних таємниць розкрито на кількох сторінках тексту?

Згідно з давньою китайською традицією на Новий рік роблять один одному подарунки. І пан Лі Хунчжи, дотримуючись засад суспільства й напуття божественних істот, зробив усьому людству найдорожчий подарунок — можливість дізнатися про таємниці Всесвіту і скористатися ще одним шансом для порятунку. У статті розкрито цінність людського життя, незалежно від соціального статусу й раси. Хоча люди різних рас відрізняються один від одного, «життя всередині дане Творцем, тому в них спільні цінності», яких слід дотримуватися.

1 Зараз час складний: численні лиха, природні катаклізми, військові дії, хвороби, криза всіх сфер суспільства... Люди в невіданні, як усе впорядкувати. Колись розвинені демократичні країни втратили вектор безпеки. І Майстер відповів усім людям, що є найважливішим, і в якому напрямку слід рухатися.

У зверненні згадується про небезпечну «риторику загальної рівності, яку пропагує зла компартія», що також треба зрозуміти. Водночас людям дається шанс продовжити життя, у якому «новий Всесвіт абсолютно чистий і прекрасний». Для цього потрібні знання, викладені у статті; хто грішний, слід покаятися, жити праведно й робити добрі справи. Споконвіку цінується добросердя.

Складно займатися розбором 108 речень Небесних таємниць, та й немає в цьому необхідності, коли стаття «Чому існує людство» доступна кожному.     

Успішного вам 2023-го року!