ІСТИНА І ТРАДИЦІЇ

Індонезія купує безпілотники на $300 млн у турецької компанії Turkish Aerospace

Велика Епоха
Турецький безпілотник Akinci також має двомоторну конфігурацію.

Індонезія придбала 12 нових безпілотників у турецької компанії Turkish Aerospace на суму 300 мільйонів доларів, повідомило у вівторок міністерство оборони країни, що стало останньою в серії закупівель, спрямованих на модернізацію застарілого військового обладнання країни.

Угода була укладена після того, як президент Індонезії Джоко Відодо в липні попередив свій кабінет про необхідність збереження "здорового" бюджету, оскільки він звернув увагу на надмірні витрати силових відомств країни, в тому числі міністерства оборони.

У січні міністр оборони Прабово Субіанто уклав угоду на суму 800 мільйонів доларів на купівлю 12 винищувачів Mirage 2000-5, яка викликала критику через те, що вони вважалися занадто старими. У лютому Індонезія також придбала 42 винищувачі Rafale за $8,1 млрд, які будуть виплачені поетапно протягом кількох років.

Згідно з урядовими даними, цього року міністерство оборони отримало найбільші асигнування із загального бюджету країни — 134,3 трильйона рупій (8,89 мільярда доларів), що становить найбільшу частку від загального бюджету країни.

Угоду з турецькою компанією Turkish Aerospace, що базується в Анакарі, було укладено в лютому, і очікується, що дрони будуть поставлені протягом 32 місяців з моменту підписання. Угода також включає в себе тренувальні та льотні тренажери, йдеться в заяві міністерства оборони.