ІСТИНА І ТРАДИЦІЇ

iPhone запобіг лісовій пожежі, відправивши сигнал через супутник

Велика Епоха
Палаючий ліс

У складній боротьбі з лісовою пожежею, що спалахнула на острові в Онтаріо, Канада, подружня пара зуміла запобігти пожежі, надіславши екстрене повідомлення пожежникам за допомогою функції супутникової допомоги на своєму iPhone 14, попри відсутність сигналу стільникового зв'язку на пристрої.

Уоррен Тібодо та Орел Крек, пара, що мешкає в Міссанабі, провінція Онтаріо, Канада, зіткнулися з непростим випробуванням під час гасіння лісової пожежі. В умовах відсутності сигналу мобільного зв'язку серед полум'я пара скористалася супутниковою функцією екстреного виклику SOS на своєму iPhone 14, щоб покликати на допомогу.

Згідно з повідомленням SooToday, Уоррен Тібодо і Орел Крек разом з пожежником Крейгом Спунером, який прибув на місце події, разом дісталися на човні до місця пожежі на острові і почали гасити її. Зрештою, їм вдалося обігнути острів і взяти вогонь під контроль, поки не прибула допомога від Міністерства природних ресурсів і лісового господарства Канади.

iPhone має на меті полегшити спілкування під час надзвичайних ситуацій, використовуючи цю функцію, яка допомагає подолати повільну швидкість передачі даних і низьку якість зв'язку.

Apple також врятувала життя ще одній людині завдяки функції "Виявлення аварії", яка є в iPhone 14.

Потрапивши в дорожньо-транспортну пригоду і впавши зі 120-метрового схилу на Вілсон Маунтін Роуд у Каліфорнії, людина зуміла надіслати повідомлення про допомогу пошуково-рятувальним командам через супутник, попри відсутність стільникового сигналу. В результаті цього повідомлення вони були успішно врятовані і доставлені в безпечне місце.