ІСТИНА І ТРАДИЦІЇ

Ще дві китайські компанії зіткнулись із заборонами в США через практику примусової праці (ВІДЕО)

Велика Епоха
Прапори США і Китаю. (REUTERS/Dado Ruvic/Illustration/File Photo)

Сполучені Штати заборонили товари двох китайських компаній в рамках зусиль з ліквідації практики примусової праці в американському ланцюжку постачань, що викликало попередження з боку Пекіна про заходи щодо захисту прав китайських фірм, пише Reuters.

Дії спрямовані на Camel Group Co. Ltd., виробника акумуляторів, і Chenguang Biotech Group Co. Ltd., виробника спецій і екстрактів, йдеться в заяві Міністерства внутрішньої безпеки США (DHS), опублікованій у вівторок. Заборона, за його словами, набуде чинності в середу.

Цей крок має на меті сприяти притягненню до відповідальності за "триваючий геноцид і злочини проти людяності" проти уйгурів та інших релігійних і етнічних меншин у Сіньцзян-Уйгурському автономному районі, заявили в департаменті.

"Ми продовжимо працювати з усіма нашими партнерами, щоб не допустити товарів, вироблених із застосуванням примусової праці в Сіньцзяні, в американську торгівлю, одночасно сприяючи потоку законної торгівлі", — заявив міністр внутрішньої безпеки Алехандро Майоркас у своїй заяві.

Двадцять чотири організації були додані до списку суб'єктів Закону про запобігання примусовій праці уйгурів (UFLPA), повідомляє DHS.

"Так звана "примусова праця" в Сіньцзяні — це столітня брехня, вигадана антикитайськими силами, щоб очорнити Китай", — йдеться в заяві Міністерства закордонних справ Китаю в середу.

Китай рішуче засуджує заборону і вживатиме заходів для захисту прав та інтересів своїх компаній, заявило міністерство, не наводячи подробиць.

Репортаж Джаспера Уорда; додатковий репортаж Райана Ву в Пекіні; редагування Рамі Айюба, Дойни Чіаку і Конора Хамфріса

Про це дивіться в нашому випуску новин на Yutube:

Підписуйтесь на наш канал на Yutube